Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Jižní Čechy pohádkové v roce 2020


 

Partner veletrhu - Česká pohádková akademie - v sobotní podvečer 14.12.2019 se účastnil 6.ročníku Křížalobraní tradičně zakončující Kulinářské zážitky v Jižních Čechách pohádkových na podiu Vánočních trhů v Českých Budějovicích.

Přemysl Otakar II. nabídl dětem bio sušená jablka ze Sadů sv. Prokopa u Týna nad Vltavou a ministr pro Pohádkové potraviny Jiří Šátava představil staročeský recept, který je jako bonus uveden v knize - Pohádky z jižních Čech a Šumavy aneb Vyprávění kapra Jakuba od Báry Stlukové a Jaroslava Kerlese.

Touto knihou i Pohádkovými potravinami bude Česká pohádková akademie propagovat Jižní Čechy pohádkové v roce 2020 na veletrzích cestovního ruchu - HOLIDAY WORLD & REGION WORLD nevyjímaje.

Pro akce 2020 připravuje Česká pohádková akademie vydání Turistických vizitek, Gastrovizitek, Minutových pohádek a Fotonálepek s Turistickým deníkem a nabízí pohádkovou spolupráci v roce 2020 KČT, SCR JHK, městům, obcím, pořadatelům atd.

Cílem je vytvoření TV večerníčků - pilotní projekt najdete na Youtube "20 let Jižních Čech pohádkových s J. Kerlesem".

Rozhlasové večerníčky byly natočeny Českém rozhlase v Českých Budějovicích na 3 CD s režisérem Zdeňkem Troškou a herci Václavem Vydrou, Julií Goetzovou a Martinem Hruškou. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje