Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Sasko - svět sám o sobě


 

Chcete zažít víkend obklopeni parními lokomotivami? Jet ve vlaku ve kterém na otevřeném vagónu hraje živá hudba? Svézt se parníkem po Labi? Objevit obě drážďanské lanové dráhy? Anebo jen vyrazit za nákupy do Drážďan a nechat auto doma? A to všechno můžete zažít jen kousek od našich hranic! 

Právě pro Vás je připraven stánek Mobilita v Sasku na letošním 30.ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Stánek Mobilita v Sasku Vás zavede do Německa, do spolkové republiky Sasko, která má se svými bezmála 460 kilometry nejdelší hranici s Českou republikou a přímo sousedí s krajem Karlovarským, Ústeckým a Libereckým. Na stánku se prezentuje nejhustší síť parních železničních tratí v Evropě sdružená do sdružení Parní cesta Sasko. Celá řada z těchto železnic je od Prahy vzdálená jen něco málo více než hodinu jízdy autem, řada z těchto tratí funguje dokonce v denním běžném provozu a svezení v pečlivě zrestaurovaných vagonech tažených nefalšovanou parní lokomotivou je zážitkem pro celou rodinu a to na dohled od českých hranic.

Dalším partnerem na stánku je Dopravní svazek horní Labe, který sdružuje pro změnu všechny provozovatele hromadné dopravy osob v regionu Drážďany. Dozvíte se něco více o moderním způsobu dopravy i o tom, jak se z drážďanských nádraží dostat pohodlně kamkoli budete v tomto městě na Labi a jeho okolí potřebovat.

Těšíme se na Vás!

Více info zde: https://www.vvo-online.de/cs/index.cshtml 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje