Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Představení projektu dálkových turistických a poutních tras Via Czechia


 

Přijďte se seznámit s nejdelšími turistickými a poutními trasami v Česku - Via Czechia. Systém pěších, cyklistických a lyžařských tras, čítajících  7.170 km představí jejich autor Jan Hocek

V roce 2019 vznikl projekt dálkových turistických a poutních tras Via Czechia, jejichž celková délka aktuálně činí úctyhodných 7.170 km. Každý může využít čtyř tras, které jsou vyznačeny samostatně pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo zimní turistiku na lyžích. 

Trasy Severní stezka a Jižní stezka přecházejí celou Českou republikou od nejzápadnějšího po nejvýchodnější bod, sledují převážně státní hranici a překračují nejvyšší vrcholy pohraničních hor. Stezka Slezskem nabízí alternativu Severní stezky v oblasti Českého Slezska. Příhraniční trasy doplňuje Stezka středozemím, která spojuje nejsevernější a nejjižnější body ČR. Autor projektu, fotograf a publicista Jan Hocek, všechny stezky prošel, projel na kole i na běžkách, zmapoval je a napsal o nich tři knihy. Součástí programu bude i projekce fotografií. Informační panel ZDE.

Datum a čas konání od: 20.03.2022, 16:00
Datum a čas konání do: 20.03.2022, 17:00

Místo konání: Hala 6, "Hlavní stage"

Více na webových stránkách: www.viaczechia.cz 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje