Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Pozvánka na unikátní seriál Tatra kolem světa 2


Veletrhy Holiday World & Region World jsou hrdým partnerem expedice Tatra kolem světa 2.

Nyní máte možnost nahlédnout pod pokličku této dobrodružné mise.

Již v sobotu 3. října 2020 odstartuje na Prima ZOOM desetidílný seriál, který bude mapovat tuto expediční cestu. Seriál se bude vysílat vždy v sobotu od 20:00 a jeden díl trvá 45 minut. Náhled spotu ZDE.

První díl dokumentuje stavbu auta a přípravy projektu, slavnostní start z ČR, provedeve vás svojí cestou po Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku až po Bulharsko.

Příjemné sledování vám přeje organizační tým veletrhů Holiday World & Region World.Tatra kolem světa 2


Veletrh nabídne o víkendu také mimořádnou příležitost rozloučit se s týmem expedice Tatra kolem světa 2. A co víc, celý víkend si můžete přímo na veletrhu, v hale č. 6, v klidu na vlastní oči prohlédnout unikátní Tatru 815. Speciálně upravený vůz, který 22. 2. 2020 naváže na expedici Tatra kolem světa z let 1987 až 1990.

Zakladateli projektu TKS2 jsou ostřílení cestovatelští matadoři Marek Havlíček a Petr Holeček, kterým s projektem pomáhá celá řada profesionálů ve svých oborech, tak i tým nadšenců a cestovatelů.

„Bude to nejvýznamnější Česká i Slovenská expedice,“ říká Marek Havlíček, jeden ze zakladatelů projektu TKS2.  Trasa povede přes Střední a Východní Asii, projede Jižní, Střední i Severní Amerikou a přes celý Africký kontinent zpět do ČR. Celkem je v plánu ujet více než 270.000 kilometrů a navštívit téměř 70 zemí světa.

Poutavé vyprávění o celém projektu, včetně promítání, budou mít dobrodruzi Marek Havlíček a Petr Holeček na hlavním pódiu o víkendu. V sobotu 15. 2. od 14 hodin a v neděli 16. 2. od 12 hodin.

Více info ZDE.

 
 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje