Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


CharakteristikaVážení návštěvníci stránek veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD,

premiérové představení tradičních veletrhů cestovního ruchu v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA dopadlo na výbornou. V roce 2020 se na veletrhu představil téměř celý svět na jedné adrese. Veletrhy, které se konaly 13. až 16. února 2020, si pod taktovkou pořadatelské společnosti ABF užilo 31 217 spokojených návštěvníků.

Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky a aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur. Téměř všechny zastoupené kraje nabídly na veletrhu v celé své kráse klenoty krajů České republiky.

Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který se uskuteční v termínu 18. - 20. března 2022 opět v areálu PVA EXPO Letňany.

V roce 2022 budou mít naše tradiční veletrhy významné výročí. Bude se totiž konat jejich jubilejní 30.ročník. Pevně věříme, že si tuto oblíbenou akci společně užijeme.

 

 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje