Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

INOVACE V DESTINACI - PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE

Určení inovativních přístupů k rozvoji a zlepšení destinací založených na nejlepších zkušenostech. V rámci moderované panelové diskuze se bude hovořit o strategiích zvyšováni atraktivity regionů a komunikace s hosty.
Typ akce: Kongresy, konference, semináře


Datum zahájení: Pátek, 2024-03-15 14:30 - 15:00

Místo konání: Hala 4, "Hlavní stage"

Organizátor: Česká unie cestovního ruchu, z.s.

Partner: Uneeqly

WWW: www.ceskauniecr.cz

Zbývající kapacita účastníků: 100

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Moderovaná přednáška se zaměřuje na identifikaci inovativních přístupů, které vedou k rozvoji a zlepšení destinací na základě osvědčených postupů. Diskutuje o strategiích, které umožňují odlišení destinací a zlepšení zážitků pro cestovatele. Bude se předkládat řada příkladů dobré praxe z Destinací Posázaví a Sušičko a Malá Haná - které v uplynulém období využily inovativní přístupy a digitalizaci s cílem představit návštěvníkům nový turistický obsah a staly se tak Smart regionem.

Budeme diskutovat nad konkrétními příklady z těchto regionů, jakými způsoby implementovaly inovativní přístupy a využily digitální technologie k udržitelnosti a obohacení turistické nabídky. A jak pomocí inovací zaujmout návštěvníky. Tyto příklady mohou sloužit jako inspirace pro ostatní destinace, které hledají způsoby, jak se inovativně rozvíjet a zlepšovat svou atraktivitu pro turisty.

Uneeqly s.r.o. - inovace v turismu s využitím vesmírných technologií:

Alpdest s.r.o.:

Destinace Posázaví o.p.s.:

Destinace Sušicko, z.s.:

Projekt „Malá Haná“: 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje