Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

KŘEST KNIHY "ČESKEM OD SEVERU K JIHU - STEZKA STŘEDOZEMÍM

Přijďte se seznámit s nejdelšími turistickými a poutními trasami v Česku - Via Czechia. Symbolicky pokřtíme novou knihu autora projektu – Českem od severu k východu – Stezka středozemím.
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Sobota, 2022-03-19 13:00 - 13:30

Místo konání: Hala 6, "Hlavní stage"

Organizátor: Via Czechia

Zbývající kapacita účastníků: 100
Další ze série dálkových tras České republiky Via Czechia je na světě. Známý cestovatel Jan Hocek, zakladatel Severní a Jižní stezky, které spolu tvoří ucelenou trasu kolem naší vlasti, se tentokrát vydal napříč středozemím, tedy od našeho nejsevernějšího bodu po bod nejjižnější. Vznikla tak téměř 600
kilometrů dlouhá trasa pro pěší i cyklisty vedoucí podél toků řek, přes kopcovité úseky i mezi kulturními památkami Česka. Rozhlasový moderátor Václev Žmolík se stane kmotrem nové knihy o této stezce a povede rozhovor s jejím autorem. Součástí programu bude i projekce fotografií a představení projektu dálkových turistických a poutních tras Via Czechia, které tvoří ucelený, důkladně zmapovaný a podrobně popsaný systém nejdelších turistických a poutních dálkových tras v České republice. Celková délka tras pro pěší, cyklisty a lyžaře aktuálně činí úctyhodných 7.170 km.  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje