Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

NEKONEČNÁ SOUTĚŽ UNES&CO

Předání cen za rok 2023. Nekonečná cestovatelská soutěž byla spuštěna v roce 2012. Vylosováno bylo 20 výherců, kteří splnili v roce 2023 pravidla soutěže, teď je čeká odměna!
Typ akce: Soutěž


Datum zahájení: Sobota, 2024-03-16 14:00 - 14:30

Místo konání: expozice České dědictví UNESCO, Hala 3, stánek č. 3A18

Organizátor: České dědictví UNESCO

Zbývající kapacita účastníků: 100

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh
Nekonečná soutěž pro návštěvníky českých a moravských památek UNESCO byla spuštěna na jaře roku 2012 při příležitosti dvacátého výročí od zápisu prvních českých památek na Seznam UNESCO.

Se soutěží úzce souvisí i vznik Společnosti přátel památek UNESCO s názvem UNES&CO. Členem Společnosti UNES&CO. se můžete stát úplně zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.unesco-czech.cz. Na zadanou mailovou adresu dorazí vaše osobní hrací karta. Pokud navštívíte do konce roku minimálně tři města UNESCO z celkových třiadvaceti a získáte v informačním centru razítko do příslušného hracího pole, máte vyhráno! Poté již stačí hrací kartu naskenovat a vložit do systému (případně poslat poštou či e-mailem) a stáváte se VIP členem UNES&CO. Tato úroveň členství s sebou nese automatické zaslání klubového odznaku a zařazení do losování o velmi zajímavé ceny. VIP členové získávají zároveň 10% slevu v e-shopu na www.unesco-czech.cz. Dodejme, že všichni členové UNES&CO. naleznou na začátku každého měsíce ve svých e-mailových schránkách newsletter s aktuálními informacemi a pozvánkami na akce do všech měst UNESCO.

Soutěž byla rozšířena i na všechny památky UNESCO ze Slovenska v bonusovém slosování se hraje o tablet a mobilní telefon. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje