Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Úvodní slovo


 

Vážení návštěvníci stránek veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD,

Premiérové představení tradičních veletrhů cestovního ruchu v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA dopadlo na výbornou. I v roce 2020 se na veletrhu představil téměř celý svět na jedné adrese. Veletrhy, které se konaly 13. až 16. února 2020, si pod taktovkou pořadatelské společnosti ABF užilo 31 217 spokojených návštěvníků.

Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Pro rok 2020 se titulem partnerská země veletrhu Holidy World pyšnilo Tunisko. Na turistické zážitky lákaly regiony České republikya aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur. Téměř všechny zastoupené kraje nabídly na veletrhu Region World v celé své kráse klenoty krajů České republiky. Partnerským krajem pro rok 2020 byl nádherný Jihočeský kraj.

Již tradiční bylo propojení veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2020  s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem - spojení památek a turistiky.

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD byl opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, pro laickou veřejnost (sobota a neděle).

Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který se uskuteční v termínu 11. - 14. 2. 2021 opět v areálu PVA EXPO Letňany.

  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje