Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

JADRAN JE I „NAŠE“ MOŘE A SE
101 CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!


 

Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a rok 2024 je naší již 33. sezonou. Za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit výše uvedené heslo.

Naše celková nabídka zahrnuje cca 120 míst, a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník.  Větších obydlených ostrovů je zde 47 a na všech můžeme nabídnout ubytování. Podle velikosti jsou v pořadí největšími ostrov Cres, Krk, Brač, Hvar a Korčula. Nabízíme výběr z více jak 500 ubytovacích kapacit a dnes se řadíme mezi jednoho z největších touroperátorů na JADRAN. V nabídce najdete všechny druhy i typy ubytování, od dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů, přes 3* hotely až po nové destinace v luxusním vybavení 4* hotelů včetně oblíbených “All-inclusive” či ubytování ve stále modernějších mobilních chatách a kempech.

Do většiny pobytových míst včetně ostrovů, zajišťujeme autobusovou dopravu.

Zajišťujeme POBYTY NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ a SKUPINOVÉ POBYTY NA MÍRU!!!

Naše cestovní kancelář kromě nabídky individuálním klientům má i své incentivní oddělení, které organizuje různé skupinové akce. Realizujeme tak a jsme spoluorganizátory řady akcí jako jsou ‎firemní teambuildingy, pobyty pro školy, seniory, sportovní soustředění pro všechny druhy sportu, cyklistické zájezdy, pobyty se cvičením jógy, aerobiku, tai-či, salsy, taneční festivaly, hudební vystoupení, pořádání kongresů, organizovanou závodní dovolenou a apod.

Jedním slovem vše, co klient požaduje.

Za 32 let činnosti k tomu máme všechny podmínky i předpoklady.

Pro letošní ročník HW&RW věnovala 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. týdenní pobyt pro 1 osobu do Delfin Plava Laguna hotel s polopenzí, typu pokoje jednolůžkového s balkonem směrem do parku. Více informací ZDE.

Hotel Delfín se nachází na slunečném poloostrově, z hotelů ve středisku Zelena Laguna.

Od historického centra města Poreč je vzdálen cca 5 km. Turistický vláček (každých 30 minut) a lodní taxi (každou hodinu) odjíždějí od blízkého hotelu Plavi Plava Laguna.

Centrem hotelu je v přízemí rozlehlá recepční část s odpočinkovými prostory a s prostory pro zavazadla, sociálním zařízením, kadeřnickým salonem, prodejnou suvenýrů, trafikou a rozlehlým Café barem s terasou.

Pláže vzdálené cca 80 m od čela hotelu, které jsou oblázkové, kamenité a s pozvolným vstupem do vody. Jsou zde velké upravené prostory na slunění (také se dá ležet v borovicovém háji ve stínu), vzdálené cca 100 m od hotelu. Pláž má své sprchy, sociální zařízení i převlékací kabinu, jednu větší restauraci, Beach bar. Venkovní bazén s mořskou vodou má terasu se snack barem, kde ve večerním čase probíhají animační programy.

V ceně pobytu je zahrnuto: 7x ubytování; 7x polopenze – švédský stůl; úklid pokoje; výměna ručníků; závěrečný úklid; pobytová taxa; animace pro děti i dospělé; Wi-Fi v hale hotel, lehátka u bazénu (omezený počet).

V ceně není zahrnuto: doprava; cestovní pojištění, nápoje k večeři, parkovné - 1,2 EUR/den/auto – platí se na místě v recepci, plná penze (švédský stůl) za příplatek (platí se v CK/u prodejce)

V termínu 14.9. - 21.9.2024 se koná 3. ročník série turnajů jednotlivců v moderních šipkách DARTS OPEN 2024 v krásném prostředí Zelene Laguny u Poreče - více info ZDE.

 

 

  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje