Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Pražská turistická karta Prague Visitor Pass na 48 hodin pro jednu osobu od našeho tradičního vystavovatele - Prague City Tourism


 

V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Prague City Tourism věnovala 3 ks pražské turistické karty Prague Visitor Pass na 48 hodin pro 1 osobu. Vydejte se s pražskou turistickou kartou Prague Visitor Pass na dobrodružnou výpravu za více než 70 zážitky a využijte vstupy zdarma či výhodné slevy, to vše s komfortem neomezeného cestování po celé Praze. Prague Visitor Pass je nutné nejprve aktivovat (pohodlně v mobilní aplikaci, nebo osobně v informačních centrech PCT), poté můžete čerpat veškeré benefity po dobu 48 hodin. Více informací na praguevisitorpass.eu.

Prague City Tourism můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje