Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


CharakteristikaMezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2020 se na veletrhu představil téměř celý svět. Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur.

Veletrh Holiday World & Region World také velmi příjemně spojil své síly s veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA. Díky tomuto svazku došlo k úžasné a logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem, kdy se na akci, pod záštitou Ministerstva kultury ČR, prezentovaly nejzajímavější památkové objekty v zemi, včetně církevních.

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD byl opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny pro laickou veřejnost (sobota a neděle).

Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který se uskuteční v termínu 11. - 14. 2. 2021 opět v areálu PVA EXPO Letňany.

 

 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje