Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Najdete na veletrhu - HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


POZNEJTE SVĚT S ADVENTUROU!

Vystavovatel: Adventura s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C07

Cestovní kancelář ADVENTURA již více než 30 let organizuje pro nadšené cestovatele originální a pečlivě připravené zájezdy – ve vyvážené kvalitě programu a služeb a realizované v malých skupinách zkušenými průvodci. Na více než 150 různých poznávacích zájezdech do celého světa se můžete s ADVENTUROU vydat za kulturou a historií, poznat zajímavá etnika a život místních obyvatel, kochat se přírodními krásami… Nabízí i zakázkové akce a zájezdy na míru pro firemní klientelu, zájmové skupiny, školní kolektivy i individuální zájemce.


Prožijte zážitek v Misminay

Vystavovatel: Condor Travel - Hala - 4, Stánek - A02

V Posvátném údolí se nachází město, kde jsou zachovány tradice zděděné od Inků – jako dialog s vesmírem a prostředím –: komunita Mullak’as Misminay. Prostřednictvím Wings, nevládní organizace Condor Travel. Tato krásná andská vesnice se v průběhu let výrazně rozrostla a zlepšila svou infrastrukturu a kvalitu života svých více než 300 rodin. Návštěva Misminay je bezesporu obohacujícím a nezapomenutelným zážitkem.


Hotel Chain

Vystavovatel: MGM Muthu hotels - Hala - 4, Stánek - B19

Vaše vysněná dovolená čeká… MGM Muthu Hotels je přední rekreační hotelový řetězec s hotely v prázdninových destinacích v Portugalsku, Francii, Španělsku, Anglii, Skotsku, Keni, Kubě a Indii. Na 4 kontinentech, 23 místech se 44 hotely a více než 8000 pokoji věříme, že našim hostům nabízíme ty nejlepší zážitky z cestování a volného času.


Tradiční radonová kúra

Vystavovatel: Léčebné lázně Jáchymov a. s. - Hala - 3, Stánek - A28d

Komplexní léčba na minimálně 14 nocí zahrnuje ubytování dle Vašeho výběru, plnou penzi a v průměru 3 léčebné procedury denně dle předpisu lékaře.


Čarovná Praha

Vystavovatel: CBS NAKLADATELSTVÍ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B32

Je srdcem Evropy, matkou měst a nejkrásnější knihou historie a architektury. Projděte se s námi Prahou a ke všem jejím stávajícím označením si přidejte další: Praha čarovná. V knize Čarovná Praha uvidíte snímky od 29 fotografů. Přes 100 fotografií Vám přestaví Prahu kouzelným pohledem fotografů, kteří dokáží zachytit ten správný okamžik, kdy zapadající slunce, ranní mlhy nebo silný mráz vykouzlí jedinečnou atmosféru daného místa. Přesvědčte se, že Praha je opravdu čarovná a magická!


Cestovní pojištění od SLAVIA pojišťovny

Vystavovatel: Slavia pojišťovna a.s. - Hala - 3, Stánek - A20

Hurá na dovolenou…… a cestovní pojištění máte? Máme pro Vás vč. Auto asistence a Letecké asistence, Pojištění odpovědnosti a Připojištění rizikových sportů..


Tatra kolem světa 2

Vystavovatel: Tatra kolem světa 2 - Hala - 4, Stánek - B03

Neobyčejná expedice kolem světa, které se můžete sami přímo zúčastnit a stát se tak legendou. Jsme tým Čechů a Slováků a jsme na to hrdí, stejně jako na českou Tatru, léty prověřený základ pro expediční vůz. Navazujeme na cestovatelskou legendu - expedici Tatra kolem světa z let 1987-1990. Pod patronstvím Stanislava Synka, posledního žijícího člena tehdejší posádky, chceme přispět, aby se na ní nezapomnělo a navázat na její nenaplněné plány. Stejně jako původní expedice i my chceme v lidech rozdmýchávat touhu cestovat a pomáhat rozšiřovat jejich pohledy na svět.


Muzeum fantastických iluzí

Vystavovatel: Muzeum fantastických iluzí - Hala - 3, Stánek - A25

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 150 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze.


Wellness pobyty, léčebné pobyty, lázně

Vystavovatel: Spa Resort Libverda - Hala - 3, Stánek - A28a

Spa Resort Libverda je hotelový komplex, který nabízí ubytování, wellness a léčebné procedury a v neposlední řadě možnosti léčby přes zdravotní pojišťovnu.


ADVENTURA - cestovní kancelář

Vystavovatel: Adventura s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C07

ADVENTURA je největší cestovní kancelář s nabídkou poznávací a aktivní dovolené a na českém trhu působí již od roku 1990. Vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do celého světa. Nejsilnějšími kategoriemi jsou poznávací zájezdy, dovolená na kole, turistické zájezdy a akce na zakázku. Setrvale zvyšujeme kvalitu našich služeb, aniž by to ubíralo na originalitě našich programů. Naši průvodci jsou nejen zkušení profesionálové, ale také zapálení nadšenci. Zájezdy nabízíme v široké škále náročností, od zájezdů vhodných i pro rodiny s malými dětmi až po výpravy pro zdatné cestovatele. Na veletrhu vám představíme i náš speciální expediční TATRABUS, tak se přijďte inspirovat pro svou příští dovolenou a splňte si s námi své cestovatelské sny i vy.


VEZMĚTE SVOJE KOLO NA DOVOLENOU A NAČERPEJTE ENERGII V PŘÍRODĚ!

Vystavovatel: Adventura s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C07

V nabídce cestovní kanceláře ADVENTURA najdete nejen klasické poznávací zájezdy, ale také více než 100 různých cyklistických zájezdů – ve formě cyklopobytů v Evropě pro celou rodinu i pohodové cyklistiky v exotice. Ti nejzdatnější se pak mohou pokusit pokořit některou ze světových cyklistických výzev… Aktivní nabídka obsahuje i mnoho možností pro pěší turisty, kteří se s ADVENTUROU mohou vydat na více než 160 různých turistických zájezdů – podniknout rodinné vycházky v Alpách i himálajské treky, pěší výlety v krásné přírodě národních parků i atraktivní výstupy ve světových horách, a to jak v létě pěšky, tak v zimě na běžkách či skialpech.


Poukaz na týdenní pobyt pro 2 osoby do Chorvatska / Istrie / Umag

Vystavovatel: 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C20

Adriatic Plava Laguna Guest House** hotel s polopenzí a s neomezenými nápoji u večeří.


Jižní Čechy - Opravdová láska

Vystavovatel: Jižní Čechy - opravdová láska - Hala - 3, Stánek - A18

Jihočeská centrála cestovního ruchu je zodpovědná za marketing na úrovni celého kraje, vytváří produkty cestovního ruchu nebo reprezentuje kraj na výstavách a veletrzích. V nabídce každý nalezne to, co právě hledá a může tak objevovat krásy regionu. Jižní Čechy jsou stále na vrcholu žebříčku jako nejoblíbenější turistický region a těší se velkému zájmu domácích i zahraničních návštěvníků. Jižní Čechy, to je prostě opravdová láska. Přijeďte také a přesvědčte se sami, už se na váš těšíme.


Thajsko

Vystavovatel: Thajsko - Hala - 4, Stánek - A10

Oblíbená celoroční exotická destinace, která nabízí pro každého něco. Neobjevené ostrovy s prázdnými plážemi i ostrovy s rušnými letovisky a vodními sporty na pláži. Místní trhy, národní parky, pestré festivaly, historicky cenné památky, sloní farmy, bungalovy i luxusní hotely, krásná golfová hřiště, plavby na jachtách, vyhlášené thajské jídlo a usměvaví Thajci, to vše zde na vás čeká!


Na Filipínách je větší zábava

Vystavovatel: Embassy of The Republic of The Philippines - Hala - 4, Stánek - A09

Filipíny nabízí přes 7000 ostrovů a s nimi více než 7000 možností zábavy. Potápění. Šnorchlování. Plavání. Objevte stovky druhů mořských živočichů, kteří obývají přírodně různorodé vody v okolí Filipín. Zaplavte si se žraloky obrovskými v Olobu, s liškouny obecnými v Malapascue, s delfíny a mořskými želvami v Balicasagu, s mantami a perutýny v Tubatě nebo se nechte obklopit hejnem sardinek na ostrově Pescador. Padla na vás únava? Sluňte se na bílých písečných plážích v Boracay. Nebo zůstaňte déle a odpočiňte si na jednom z našich překrásných ostrovů. Upoutali jsme vás? Udělejte první krok – navštivte stánek Filipínské ambasády, rádi vás provedeme k větší zábavě na Filipínách.


TTG -nejlepší český portál pro cestovní ruch

Vystavovatel: TTG 1. Distribuční společnost s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A19

Informace, analýzy, rozhovory i inspirace pro cestování a podnikání v oboru.


Královéhradecký kraj

Vystavovatel: Královéhradecký kraj - Hala - 3, Stánek - C10

Královéhradecký kraj nabízí množství přírodních atraktivit, jakými jsou např. Krkonošský národní park s nejvyšší horou České republiky Sněžkou či fascinující pískovcová skalní města. Nachází se zde také značné množství zámků, hradů a dalších kulturních, architektonických a historických památek. Tyto atraktivity ve spojení s ideálními podmínkami pro pěší turistiku, cykloturistiku, vodáctví či lyžování lákají celoročně mnoho návštěvníků všech věkových kategorií nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.


Wellness hotel Svornost***

Vystavovatel: Hotel Svornost - Hala - 3, Stánek - C21

Wellness hotel Svornost*** nabízí příjemné ubytování v Harrachově, hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších. Lanovka na Čertovu horu, z níž vede jedna černá, dvě červené a jedna modrá sjezdovka, je vzdálena jen 10 minut od hotelu v Harrachově. Více o lyžování v Harrachově. Celková kapacita ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je 136 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV, Wi-Fi a telefonem s přímou volbou. Wellness hotel Svornost Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením. Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu.


Zoologická zahrada Jihlava

Vystavovatel: Zoologická zahrada Jihlava - Hala - 3, Stánek - B05b

Nejnavštěvovanější turistický cíl Jihlavy i kraje Vysočina vám nabízí podívanou na vzácné a zajímavé druhy zvířat. Dnes je zoo domovem pro přibližně 280 druhů živočichů. Specializací jihlavské zoo je především chov malých i velkých kočkovitých šelem a primátů – hlavně drápkatých opic. Mezi neméně důležité patří plazi a obojživelníci. V posledních letech dostala zoo zcela novou tvář díky výstavbě mnoha nových pavilonů a atraktivních expozic. Pro své návštěvníky připravuje kromě tradičního programu také zpestření v podobě dalších rozmanitých akcí.


CK HOŠKA TOUR - Zájezdy poznávací, pěší, cyklo a na míru.

Vystavovatel: CK HOŠKA TOUR - Hala - 3, Stánek - C18

Jsme cestovní kancelář na poznávací zájezdy a aktivní dovolenou na kole i pěšky. Nejvíc nám jde o zprostředkování krásných zážitků a objevování nových míst. Nejezdíme tak jenom na populární místa, ale rádi ukážeme i doposud neobjevené zákoutí nejen po celé Evropě. První věcí, na kterou myslíme při vymýšlení zájezdů je, aby se navštívila co nejkrásnější místa. Často také připravujeme na míru dle přání a našich zkušeností zájezdy pro skupiny. Třeba také jako školy. Víme, že cestování vyvolává v člověku hezké pocity a rádi je přinášíme jako rodinná cestovka od roku 1991.


Turistický průvodce Bosna a Hercegovina

Vystavovatel: Nakladatelství JOTA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A19

Nový turistický průvodce z prestižní britské řady Bradt vás provede Bosnou a Hercegovinou, ideální destinací pro aktivní cestovatele. Země nabízí rozmanitou krajinu s působivými vodopády, lyžařskými středisky olympijské úrovně a jednou z nejzajímavějších turistických tras Evropy, kterou je slavná Via Dinarica. Nové české vydání zahrnuje vše od historie a kultury až po ubytování a restaurace a stane se nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo chtějí poznat každý kout této podmanivé země.


COT group

Vystavovatel: COT group s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B23

Jsme komunikační agentura COT group a naše tři divize nabízejí komplexní služby v oblasti marketingu, médií a eventů. Naši stratégové a kreativci využívají své zkušenosti i nejúčinnější nástroje marketingové komunikace, Víme, jak informovat, zaujmout a pobavit. Pořádáme B2B akce, konference, diskusní snídaně a společenské akce po celé republice. pro efektivní komunikaci vaší značky.


Turistický průvodce Albánie

Vystavovatel: Nakladatelství JOTA, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A19

Nový turistický průvodce z prestižní britské řady Bradt vás provede po Albánii – zemi orlů, bunkrů a dobrodruhů. Albánie je v současnosti jednou z nejzajímavějších turistických destinací Evropy, která láká jak velkolepými hrady či zachovalými středověkými kostely, tak divokými oblastmi, vhodnými pro outdoorové aktivity. Nové české vydání je plně aktualizované a nabízí velké množství informací, praktických rad a doporučení, která oceníte na hlavních trasách i v odlehlých částech země.


SPA Hotel Děvín

Vystavovatel: Spa Hotel Děvín - Hala - 3, Stánek - C21

SPA Hotel Děvín nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím. Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří příjemnou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.


Cestovní agentura HEPEX SLOVAKIA Komárno

Vystavovatel: HEPEX Slovakia spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - A17

Ubytování na míru pomáhá turistům najít Cestovní agentura Hepex. Už 27 let nabízí přehled ubytování, léčebných lázní, termálních koupališť, aquaparků, kongresových a wellness hotelů Slovenska přes portál www.travelguide.sk a Maďarska přes portál www.wellnesstips.cz. Náš rezervační systém umožňuje každému uživateli vybrat si vhodné ubytování pro svůj pobyt, a zároveň si ho objednat.


Peru, nejbohatší země světa

Vystavovatel: Embassy of Peru - Hala - 4, Stánek - A02

Být bohatý neznamená mít nejvíc, znamená to zažít nezapomenutelné okamžiky. Přesně takové okamžiky zažijete při výletu do Peru, kde rozmanitost a původnost kultury, přírody a jídla ukrývá esenci samotného života. Peru uchovává architektonické i umělecké památky na fascinující kultury od nejstarší americké civilizace po nejrozsáhlejší impérium jihoamerického kontinentu. Jako velmi různorodá země rozmanitých geografických podmínek Peru představuje dokonalé místo pro dobrodružství a pozorování přírody. Horké písečné pobřeží, impozantní pohoří a svěží džungle zvou k vychutnání extrémních zážitků všeho druhu, jako je například výstup stezkou Inků nebo prohlídka fantastické krajiny, v níž přežívají stovky vzácných druhů rostlin a živočichů.


CK VIVA Travel (dovolená-na-přání)

Vystavovatel: CK Viva Travel - Hala - 3, Stánek - B14

CK VIVA Travel jsou specialisté na exotické dovolené na míru a patří mezi největší odborníky na Austrálii a Nový Zéland na českém trhu. V nabídce nechybí ani speciality typu Cesta kolem světa s českým průvodcem a zájezdy do Antarktidy.


ETI - Express Travel International je cestovní kancelář se specializací na Egypt

Vystavovatel: Cestovní kancelář ETI s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

CK ETI je německá cestovní kancelář s odlety z Prahy, ale i z letišť po celé Evropě. Vlastní síť hotelů RED SEA HOTELS a nabízí dovolené na pláži i poznávací plavby po Nilu. Samozřejmostí je česky mluvící delegát. Pro české zákazníky jsou připravené zdarma benefity jako např. vlastní transfer z/na letiště, brzký check-in (ubytování ihned po příletu), pozdní check-out (možnost zůstat na pokoji až do odjezdu na letiště), dětské kluby a další. CK ETI Vám nabízí výhodný poměr ceny a kvality služeb.


AnChoice - profesionální nástroj pro každou cestovní kancelář a agenturu

Vystavovatel: AnChoice CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B28

Nechte každodenní rutinní práci na strojích, které ji udělají za zlomek času a peněz. Věnujte čas využití svého know how a nabídněte svým klientům tu nejlepší dovolenou dle jejich požadavků. Miliony zájezdů s aktuálními cenami, možností přímé online rezervace u CK, tvorba profesionálních nabídek s kalkulací, kompletní vedení obchodního případu od poptávky, přes nabídku, rezervaci, smlouvy, platby až k pokynům a fakturaci provize. K tomu atraktivní webové stránky, které si můžete upravovat zcela sami. To vše Vám nabízí AnChoice. Neváhejte si ušetřit čas a peníze.


Go Global Travel

Vystavovatel: Go Global Travel - Hala - 3, Stánek - B27

Go Global Travel je inovativní B2B poskytovatel hotelů a technologií založený v roce 2000. Našich 20 000 klientských partnerů těží z 1 000 000 hotelů a apartmánů ve více než 70 000 míst po celém světě. Na podporu našeho produktu máme 18 vícejazyčných kanceláří, které celosvětově zajišťují vysokou úroveň servisu. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje