Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Akce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz


Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství!

Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.


V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

A co by mělo nemělo chybět v každém kufříku na výtvarnou výchovu?  

Trojhranné pastelky a výtvarný set malování fixami, protože barvit a kreslit je zábava! Díky sadě fixů a barevných trojhranných pastelek si můžete být jisti, že se děti budou těšit na každou hodinu výtvarné výchovy. Navíc přizpůsobený tvar pastelek pro dětskou ruku zaručí, že se malým dětem dobře drží.

Univerzální barvy KLECKSI: Dejte prostor vyjádřit svým dětem jejich emoce. Povzbuďte jejich kreativitu. Barvy lze použít na jakýkoli povrch, dokonce i na okna a vertikální plochy. Děti mohou tvořit pomocí štětců, houbiček, razítek a zamilují si je hlavně jako prstovou barvu. 

Měkká netvrdnoucí modelína: Podněcujte dětskou fantazii! Modelína je skvělou pomůckou, která umožňuje tvořit různé tvary a objekty. Navíc děti zabaví na dlouhé hodiny a rozvíjí tak jejich schopnost soustředit se.

Procvičujte se svými školáky psaní a počítání. Díky těmto produktům se děti budou učit s radostí:

MAGPAD Multi – magnetická tabulka: Podpořte děti při rozvíjení psacích dovedností nebo počítejte příklady, které si sami vymyslíte s naší magnetickou tabulkou.

Spaghetti pad Start herní set:  Procvičujte se svými školáky správné držení ruky při psaní, rozvíjejte zručnost a trénujte tlak, jenž má být vyvíjen na tužku.

Stavebnice Playmais Fun to learn - čísla: Učte své děti hrou. Pořiďte jim stavebnice ze sady Playmais Fun to learn, které jsou ideální pro první školní hru nebo si s nimi zahrajte SMARTBLOCK, hru, která dětem pomůže pochopit základy geometrie a prostorové představivosti a je ideální volbou pro první seznámení s písmeny a čísly.

Dětská váha opice: Procvičujte se svými prvňáčky vážení a počítání. Tato dětská váha je perfektní pomůcka pro holky i kluky, díky které se naučí čísla perfektně rozeznávat a trénovat si počítání. Správné množství opiček na jedné straně váhy vyvažuje správně přiřazená číslice na straně druhé. Cílem je vyvážit obě strany přidáváním či ubíráním figurek na pravou a levou stranu váhy.

Child Friend Spočítej a přiřaď: Chcete zabavit svého prvňáčka a zároveň ho podpořit v učení? Pořiďte mu magnetickou deskovou hru Child Friend Spočítej a přiřaď a zabavte ho na dlouhé zimní večery.

V dnešní době je anglický jazyk nepostradatelnou součástí každodenního života.  Proto je vhodné učit děti druhý jazyk už od předškolního věku. Barevné didaktické dřevěné puzzle s dílky různých tvarů a předlohami s anglickými slovíčky je ideální vzdělávací pomůckou vhodnou pro výuku geometrie i angličtiny. 

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost připravit vaše děti na úspěšný školní rok s našimi zábavnými a praktickými školními pomůckami. Tato akce je platná jen do konce srpna, takže neváhejte a nakupujte ještě dnes.

 Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA Expo Praha


Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku!

Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE, která vystavuje na veletrhu Motocykl Praha. Tato společnost je hrdý držitel prestižního certifikátu nejlepšího prodejce PITBIKE. 

Tento certifikát nám poskytuje jistotu, že WMX STORE nabízí nejen produkty, ale i odborné znalosti, které zákazníci shopex.cz ocení. Bez ohledu na to, zda jste zkušený jezdec nebo teprve začínáte, WMX STORE vám poskytne všechnu nezbytnou podporu a vybavení, abyste dosáhli svých cílů.

WMX STORE je místo, kde začíná vášeň pro dobrodružství mimo silnici. Díky jejich snaze být jedničkou na trhu a díky prvotřídnímu zákaznickému servisu se stávají skvělým partnerem pro naši komunitu motosport nadšenců.

Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokáže zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

Využijte tuto skvělou příležitost a nakupujte na našem online obchodním portálu shopex.cz, kde můžete objevovat prvotřídní produkty od WMX STORE!
 TZ MBM TOURISM PRAGUE 2023


Enterprise Europe Network úspěšně propojila podnikatele v cestovním ruchu: celkem proběhlo 173 online i osobních jednání. Závěreční zpráva k dispozici ZDE.HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 video report
TTG, mediální partner veletrhu opět připravil speciální veletržní vydání a "Holiday World 2023 Hot Tips"


ttg.cz je informační a zpravodajský portál pro každého, kdo se zajímá o cestovní ruch – pro profesionály i cestující veřejnost. Značka TTG Czech je součástí mezinárodní rodiny publikací TTG s tradicí od roku 1953.

ttg.cz, mediální partner veletrhu, opět připravil speciální veletržní vydání (k nahlédnutí ZDE) a nechyběla ani sekce "Holiday World 2023 Hot Tips" (k nahlédnutí ZDE).Pozvánka na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD premiérově v BUS TV


Pozvánka na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD se v letošním roce premiérově objevila v BUS TV od společnosti inpublic group s.r.o.

Společnost inpublic group s.r.o. zajišťuje kromě výše uvedených reklamních kampaní na informačních panelech v MHD i reklamu na dotykových panelech ve školách ÀMOS vision.

Veletrh byl promován formou 15ti vteřinových spotů v pěti vybraných městech: České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Pardubice a Plzeň.

 360° video z veletrhu od našeho tradičního vystavovatele - společnosti Turistika.cz


Společnost Turistika.cz natočila na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023, 360° video, které si můžete prohlédnout zde:

Vytvořena byla i zkrácená orientační 360° interaktivní virtuální prohlídka ZDE, vč. pozvánek do jižních Čech nebo Plzeňského kraje.

Společnost Turistika.cz můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.Výsledky soutěže TOP EXPO 2023


I v rámci 31. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD proběhlo vyhlášení úspěšné soutěže o nejlepší expozici a propagační materiály veletrhu.... Soutěžilo se 5 kategoriích a udělilo se celkem 15 cen TOP EXPO 2023.

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 25 m2

            1. místo           RIVIERA TOUR

            2. místo           ZILLERTAL TOURISMUS

            3. místo           CK VIVA travel

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 60 m2

            1. místo           TURKISH AIRLINES

            2. místo           MOROCCAN NATIONAL TOURIST OFFICE

            3. místo           JAPAN NATIONAL TOURISM ORGANIZATION

            3. místo           DEPARTMENT OF TOURISM AND RESORTS OF ADJARA

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 100 m2  

            1. místo           EGYPTIAN TOURISM PROMOTION BOARD

            2. místo           PLZEŇSKÝ KRAJ

            3. místo           CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU JIŽNÍ MORAVA   STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO

            3. místo           NITRIANSKY SAMOSPRÁVNY KRAJ

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE NAD 100 m2           

            1. místo           SLOVAKIA TRAVEL

            2. místo           STŘEDOČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU

                       

kategorie NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PROPAGAČNÍ MATERIÁL   

            1. místo           STŘEDOČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU

            2. místo           NITRIANSKY SAMOSPRÁVNY KRAJ

 

 

 Šestnáctý ročník Velké ceny cestovního ruchu zná vítěze


Na letošním ročníku HOLIDAY WORLD & REGION WORLD byly opět vyhlášeny i výsledky Velké ceny cestovního ruchu. Organizátor soutěže, komunikační agentura COT group s.r.o., oznámila vítěze letošního ročníku hned po zahájení veletrhů, v pátek 19. března 2023 ve 12:30 hod. v rámci konference Fórum cestovního ruchu v hale 8.

Rekordních 60 produktů, kampaní a dalších počinů od 44 přihlašovatelů se utkalo v celkem 4 soutěžních kategoriích:

 • NEJLEPŠÍ INOVATIVNÍ MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE
 • NEJLEPŠÍ ELEKTRONICKÝ PROJEKT
 • NEJLEPŠÍ UDRŽITELNÝ PROJEKT
 • NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRODUKT

Tisková zpráva ZDE.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Více o ocenění ZDE.Záznam živého streamu z HOLIDAY WORLD a FOR CARAVAN
Dárkový poukaz na komentovanou prohlídku hradu, expozici českého vinařství, vč. degustace pro skupinu 6ti osob od našeho partnera Vydavatelství KAM po Česku s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost KAM po Česku věnovala dárkový poukaz na komentovanou prohlídku hradu, expozici českého vinařství, vč. degustace pro skupinu 6ti osob v Litoměřicích.

HRAD LITOMĚŘICE
V letech 2007-2011 proběhla nákladná rekonstrukce a přestavba bývalého gotického hradu s pracovním názvem „Svatostánek českého vinařství“. Jejím výsledkem je multifunkční prostor, jehož součástí je revitalizované nádvoří a správní budova. Posláním Hradu Litoměřice je mimo jiné šíření vinařské tradice regionu, která sahá až do dob krále Karla IV. Vína jsou uchovávána v ideálních podmínkách sklepních prostor, na které navazuje i degustační místnost s původní kamennou dlažbou a klenutými stropy. Díky moderně vybavenému konferenčnímu sálu se zachovanými gotickými artefakty se Litoměřice stávají centrem kongresové turistiky. Hrad byl vyhlášen stavbou roku Ústeckého kraje 2013.

KAM po Česku můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.Za přírodou do hor pohodově


Vydejte se s CK HOŠKA TOUR za vycházkami po nejkrásnějších koutech Alp. Alpskou přírodu můžete objevovat i pohodově s pomocí lanovek a autobusů. S CK HOŠKA TOUR máte navíc příležitost do hor vyrazit s průvodcem a se skupinou podobně naladěných lidí. Stavte se a nechte si poradit na stánku cestovní kanceláře v hale 3. 

V pátek a v sobotu se můžete nechat inspirovat cestovatelským promítáním o objevování švýcarských hor nejen lanovkami, ale i horskými vlaky.  

Pátek: 14:30 - "stage ACK ČR a AČCKA“ v hale 3 

Sobota: 12:30 - "stage ACK ČR a AČCKA“ v hale 3 

Na neděli poté má CK HOŠKA TOUR připravené promítání o Jordánsku. 

CK HOŠKA TOUR je specialista na poznávací zájezdy a cesty za pěší turistikou nebo cyklistikou. Mimo aktuálních zájezdů na webu či v katalogu zorganizuje i zájezdy na zakázku pro skupiny nebo školy. Cestovní kancelář můžete sledovat a nechat se inspirovat na Facebooku nebo na YouTubeDárkový poukaz na libovolný zájezd pořádaný CK ADVENTURA


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Cestovní kancelář Adventura letos věnovala dárkový poukaz na jakýkoliv zájezd dle vlastního výběru z nabídky CK Adventura v hodnotě 20 000 Kč. Cestovní kancelář Adventura je největší cestovní kancelář zaměřená na poznávací a aktivní dovolenou a na českém trhu působí již od roku 1990. Držitel výhry může vybírat z více než 400 titulů zájezdů do celého světa, od klasických poznávacích zájezdů po ty aktivní v podobě dovolené na kole či turistických a lyžařských zájezdů. Těšit se může na originální dovolenou plnou zážitků, v malé skupině a pod vedením zkušeného průvodce. Zájezdy se nabízejí v široké škále náročností – lze najít jak cesty vhodné pro rodiny s malými dětmi, tak výpravy určené zdatným cestovatelům. Přímo na veletrhu se lze inspirovat pro svou příští dovolenou a splnit si s Adventurou svůj cestovatelský sen!

Cestovní kancelář Adventura můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.Autogramiády Igora Brezovara a Martina Úbla


Tradiční partner veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, společnost Nakladatelství JOTA, připravila pro návštěvníky hned dvě zajímavé autogramiády s autory knih.

V pátek 17. března v čase 15:30 - 16:00 se můžete osobně potkat s Martinem Úblem, autorem knihy a stejnojmenného projektu Stezka Českem.

V neděli 19. března v čase 13:00 - 13:30 se pak můžete setkat s Igorem Brezovarem, motorkářskou legendou, nezkrotným rebelem, cestovatelem, hrdinou televizního seriálu Po jedné stopě a autorem knihy Igor Brezovar. Velká cesta začíná.

Autogramiády proběhnou v expozici Nakladatelství JOTA, která se nachází v hale č. 3, číslo stánku 3A19.

Knihy obou autorů si můžete na stánku zakoupit s 20% veletržní slevou.

Časopis Nakladatelství JOTA můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.VYSTAVOVATELÉ AKTIVNĚ ZAPOJENÍ DO LETOŠNÍ HRY "KDO SI HRAJE OBJEVUJE"


Objevte skvělou nabídku našich vystavovatelů, se kterými se v okamžiku přenesete do mnoha koutů celého světa a získejte sladkou odměnu.

Návštěvníci mohou na výstavní ploše HOLIDAY WORLD & REGION WORLD hledat expozice našich níže uvedených vystavovatelů a skenovat na každé expozici jeden herní QR kód. Za minimálně 7 bodů (= naskenovaných QR kódů) obdrží následně na stánku Uneeqly (Hala 3, stánek č. 3B03) sladkou odměnu v barvách HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Přejeme návštěvníkům moře zábavy a dobrou chuť :-)

 

Jak se zapojit do HRY VELETRHU:
1. Přihlaste se do aplikace Uneeqly (pokud aplikaci ještě nemáte - nainstalujte ji pomocí níže přiloženého QR kódu)

2. V aplikaci v dolní liště zvolte tlačítko Scanovat QR kód
3. Načtěte mobilním telefonem QR kód na stáncích partnerů veletrhu. Bod se vám automaticky přičte do herní karty. 
4. Po nasbírání 7 herních bodů do hrací karty se vám zobrazí bonusový voucher, kterým se prokážete na stánku Uneeqly a získáte sladkou odměnu

 

Herní body můžete sbírat zde:

 • SLOVAKIA TRAVEL, 4A15
 • Plzeňský kraj, 3C08
 • Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace, 3B07
 • KAM po Česku, z.s. 3A17
 • Česká unie cestovního ruchu, z.s., 3B08
 • České dědictví UNESCO, 3B09
 • RIVIERA TOUR s.r.o., 3B15
 • Hala 3, " stage ACK ČR a AČCKA“
 • Hala 4, "Hlavní stage" 3

 

 

 

 Zažijte opravdovou dovolenou na Východní Moravě!


Zažijte opravdovou dovolenou na Východní Moravě!

Co vás tady čeká?

 • místa známá, ale i ta, která čekají na to, až je objevíte
 • místa, kde věří v přírodu
 • místa, kde nezapomínají na tradice
 • místa, kde mají srdce otevřená

Východní Morava – tam, kam se budete chtít vracet.

Východní Moravu můžete sledovat na facebooku ZDE a na instagramu ZDE.

Najdete nás na stánku 3 - B24 hala 3.

 

Léčivé minerální prameny v Luhačovicích

 

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

 

Pozorovatelnu Durch (foto Jan Zainer)

 

Rymice (foto Alžběta Zdražilová)

 

Baťův kanál

 

Zlín, Budova 21, pojízdná kancelářSoutěž o 2 zpáteční letenky z Prahy do Hurghady s leteckou společností Air Cairo


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD bude probíhat soutěžní kvíz o 2 ceny v podobě zpátečních letenek z Prahy do Hurghady s Air Cairo. Proto se nezapomeňte zastavit na stánku Egyptian Tourism Promotion Board (H4-B10) a vyplňte jednoduchý kvíz o letecké společnosti Air Cairo a tím se zapojíte do soutěže slosování o letenky. Losování proběhne v neděli ve 14:00 na stánku Egypta.

O letecké společnosti Air Cairo

Air Cairo provozuje pravidelné lety z Prahy nebo Bratislavy do Hurghady. Od letního letového řádu nabídne spojení také do oblíbené Marsy Alam a to 2x týdně. Na pravidelných linkách si mohou cestující předem objednat seating, teplé jídlo, zavazadlo navíc nebo si předplatit přepravu sportovního vybavení.

Air Cairo je přidružená společnost EgyptAir provozující pravidelné a nepravidelné lety z různých letišť v Egyptě, jmenovitě Sharm El-Sheikh, Hurghada, Marsa Alam, Alexandria, Sfinga, Káhira, Luxor, Assiut a Sohag, na 62 mezinárodních a vnitrostátních letišť.

Air Cairo se pyšní svou moderní a mladou flotilou 30 letadel provozovaných zkušenými, ambiciózními a na služby zaměřenými zaměstnanci. Flotila se skládá z 21 A320 CEO/NEO, 6 ATR72-600 a 3

E190 vytváří síť, která pomáhá cestujícím snadno přestoupit přes některá z letišť Air Cairo na vnitrostátní letiště. Široká škála vnitrostátních a mezinárodních sdílených letů provozovaných společností EgyptAir dále doplňuje síť Air Cairo a nabízí návaznost pro tyto cestující.

Air Cairo je členem IATA a je uznáván jako IOSA - IATA Operational Safety Audit-operator s jedním z nejvyšších bezpečnostních záznamů. Kromě toho hlavní touroperátoři ve všech destinacích provozovaných Air Cairo uznávají Air Cairo jako jednoho z nejspolehlivějších a nejpřesnějších dopravců.POZNEJTE SVĚT S ADVENTUROU!


Cestovní kancelář ADVENTURA již více než 30 let organizuje pro nadšené cestovatele originální a pečlivě připravené zájezdy – ve vyvážené kvalitě programu a služeb a realizované v malých skupinách zkušenými průvodci. Na více než 150 různých poznávacích zájezdech do celého světa se můžete s ADVENTUROU vydat za kulturou a historií, poznat zajímavá etnika a život místních obyvatel, kochat se přírodními krásami… Nabízí i zakázkové akce a zájezdy na míru pro firemní klientelu, zájmové skupiny, školní kolektivy i individuální zájemce.

Cestovní kancelář ADVENTURA můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.RETRO V TATRÁCH SKONČILO, AŤ ŽIJE NOVÉ RETRO V JESENÍKÁCH !!!


CK ATIS nenechala svůj 15ti letý úspěšný retroprojekt umřít. Nové zážitky, nové výlety a plný kufr recese pod Pradědem.

Více informací k retroprojektu ZDE.

Cestovní kancelář ATIS můžete sledovat i na facebooku ZDE a instagramu ZDE.
 VEZMĚTE SVOJE KOLO NA DOVOLENOU A NAČERPEJTE ENERGII V PŘÍRODĚ!


V nabídce cestovní kanceláře ADVENTURA najdete nejen klasické poznávací zájezdy, ale také více než 100 různých cyklistických zájezdů – ve formě cyklopobytů v Evropě pro celou rodinu i pohodové cyklistiky v exotice. Ti nejzdatnější se pak mohou pokusit pokořit některou ze světových cyklistických výzev… Aktivní nabídka obsahuje i mnoho možností pro pěší turisty, kteří se s ADVENTUROU mohou vydat na více než 160 různých turistických zájezdů – podniknout rodinné vycházky v Alpách i himálajské treky, pěší výlety v krásné přírodě národních parků i atraktivní výstupy ve světových horách, a to jak v létě pěšky, tak v zimě na běžkách či skialpech.

Cestovní kancelář ADVENTURA můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.CENTRÁLNÍ STEZKA - NOVÁ TRASA PROJEKTU VIA CZECHIA


Dálkové trasy se v Česku těší stále větší oblibě a již dávno neplatí, že za nimi musíte cestovat do zahraničí. Naši zemi křižuje od severu k jihu, od západu k východu několik tisíc kilometrů dálkových tras Via Czechia, na které každoročně vyráží množství turistů, poutníků a nadšených dobrodruhů. Nově vzniklá Centrální stezka vás opět povede od nejzápadnějšího bodu ČR k tomu nejvýchodnějšímu, tentokrát ale pomyslným středem země. Stezka nabízí přes 1 000 km dlouhou trasu a prochází přes několik středových bodů ČR: geometrický střed v Číhošti, střed diagonál v Golčově Jeníkově a střed podle hranic v Senešnici. Centrální stezka je také první dálkovou trasou v Česku, která má samostatné trasy pro pěší, cyklisty, běžkaře i vodáky.

Nezáleží, jestli chcete poznat jen některou z etap, projít všechny postupně nebo se vydat na několikaměsíční pouť. Centrální stezka je tu pro všechny, co mají chuť vydat se za dobrodružstvím, poznat krásná místa naší země či zkusit něco nového. Je zde pro ostřílené chodce i pro ty, kteří stále sbírají odvahu. Pro zdatné sportovce i začínající nadšence. Zalistujte knihou, načerpejte inspiraci a vyražte i vy!

Přijďte se s novou trasou seznámit osobně, těšíme se na vás:

Po každé přednášce bude následovat krátká autogramiáda v expozici vystavovatele Svět outdooru, s.r.o. (3C15) a následně bude možnost zakoupit knihy z edice Via Czechia.

Via Czechia můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.Speciální nabídka od Uneeqly pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023


Tento rok jsem pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 připravili, ve spolupráci s naším partnerem, společností Uneeqly s.r.o. (inovace v turismu s využitím vesmírných technologií) slevu na používání aplikace Uneeqly za akčních 190 Kč měsíčně.

Společnost Uneeqly s.r.o. můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.VÍTEJTE NA FILIPÍNÁCH


Mabuhay! Vítejte na Filipínách. Navštivte  nás a zažijte naši přírodní a kulturní rozmanitost. Pobavte se v našich čistých a osvěžujících vodách. Užijte si krásu a vitalitu naší flóry a fauny. Anebo jen prostě relaxujte a uvolněte se v našich poklidných horách a zahradách.

 

Vy, kteří už jste zamilováni do Filipín, vítejte zpět na našem pobřeží. Z naší vlastní zkušenosti víme, že s Vámi bude větší zábava.

Navštivte filipínský stánek na Holiday World and Region World 2023 ve dnech 17. až 18. března 2023.FOTR NA TRIPU V SOBOTU NA HLAVNÍ STAGE V HALE 4!


Naše jarní veletrhy HOLIDAY WORLD a FOR CARAVAN budou mít vzácného hosta. O cestování ve stopách Odyssea po středomořských ostrovech přijde do PVA EXPO PRAHA vyprávět Pepa Vrtal alias FOTR NA TRIPU, kterého náš organizátorský tým, v čele s Janica Ciglianová a Vanda Petrov (Yousifová) podporuje.

Se svou tripující rodinkou právě vyrazil do oblasti, která čítá asi 4300 ostrovů a kdybyste na každém z nich strávili jeden den, budete putovat dvanáct let. Která místa stojí za návštěvu a jaké zajímavosti je dobré si nenechat ujít, to se u nás na výstavišti dozvíte od Pepy v sobotu 18. března 2023. Těšíme se na návštěvníky v 16:00 hod., v hale 4 na "Hlavní stage".Studenti jsou nedílnou součástí cestovního ruchu, proto v letošním roce proběhne nově na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD studentská soutěž zaměřená na marketing a prezentaci měst/regionů!

Letošní první ročník je určen pro odborné, střední, vyšší odborné i vysoké školy nejen se zaměřením na cestovní ruch. Jejich úkolem je v rámci tříčlenných týmů zpracovat pro svého kamaráda či zahraničního studenta videopozvánku a pozvat jej k nim do města či regionu a následně představit na podiu harmonogram celé třídenní akce včetně předpokládané finanční náročnosti.

Studentské soutěže vždy přináší originální nápady a mnoho profesionálů, a to i z řad cestovních kanceláří, se mohou pojetím výstupů velmi inspirovat.

Letošní ročník je připravován ve spolupráci Asociace cestovních kanceláří ČR a Českým dědictvím UNESCO. Prezentace proběhnou 17. března 2023 v rámci doprovodného programu v hale 3, na "stage ACK ČR a AČCKA“ v čase 10:00 - 11:30 hod.

ŠKOLY PŘIHLÁŠENÉ DO SOUTĚŽE:

 • Obchodní akademie Bubeneč
  - soutěž zaštiťuje Zuzana Kafková
  - soutěžní tým pracoval ve složení Alice Bártová, Julie Čížková, Václava Pytlounová - 3. ročník
  - soutěžní tým pracoval ve složení Filip Jošt, Lukáš Klimeš, Michal Pfleger - 4. ročník

 

 Dárkový voucher na víkendový pobyt ve srubové chatě v Údolí Volavek od našeho partnera Quantum Media Production s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Quantum Media Production s.r.o. letos věnovala voucher na víkendový pobyt ve srubové chatě v Údolí Volavek v hodnotě 3 000 Kč.

 

PŘÍRODNÍ CENTRUM "ÚDOLÍ VOLAVEK"
Hledáte místo v nedotčené přírodě pro odpočinek od stresu a každodenního shonu?
V Údolí Volavek najdete přírodní stavby, ve kterých se můžete ubytovat (chaty, týpí, hliněno-slaměný dům).
V okolí je rozsáhlý les s mnoha kouzelnými místy a lesními rybníčky, 2 minuty chůze pak velký Zaječí rybník. Na výlet můžete vyrazit na hrady Gutštejn nebo Krasíkov, k poutnímu místu Panenky Marie ve skalách, do přírodního parku Úterský potok, do minizoo v Kokašicích a mnoho dalších míst. V horkém létě je skvělý nápad vykoupat se v zatopeném lomu na Hradišťském vrchu u Konstantinových lázní.
Údolí volavek přímo sousedí s cyklostezkou, okolí je pro cyklistické výlety jako stvořené. V blízkosti je i stezka na kolečkové brusle. V zimě můžete vyrazit na běžkách nebo na sněžnicích.
Pro milovníky golfu se nabízí i možnost navštívit 10 minut autem vzdálené golfové hřiště Klášter Teplá.

 3 x volná vstupenka pro 2 osoby do Mlýna Hoslovice od našeho partnera Vydavatelství KAM po Česku s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost KAM po Česku věnovala 3 x volnou vstupenku pro 2 osoby Mlýna Hoslovice

Areál vodního mlýna leží v obci Hoslovice 17 km jihozápadně od Strakonic u Hoslovického potoka. Tvoří jej tři stavby – mlýn s obytnou částí, chlévy s kolnou a stodola. Patří k němu také rybníček s náhonem, sad a louky.
Návštěva vás přenese do dob dávno minulých. Autentický obraz života na mlýně připomíná původní hospodářské vybavení s funkčním mlecím zařízením a domácí zvířátka.
Zapůsobí na vás také životní příběh rodiny Harantů, posledních mlynářů.
Celkovou atmosféru pak dokreslují pravidelné akce s programem pro děti, pouštěním mlýnského kola, ukázkami starých řemeslných technik spojených s ochutnávkou tradičních pokrmů a čerstvě upečeného chleba.
Vodní mlýn a pan mlynář si také zahráli ve třech českých pohádkách: Kouzla králů, Vodník a Karolínka, Tři bratři.

KAM po Česku můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.Voucher na 25% slevu z ceny pobytu pro celou rodinu v Luxury Chaletdorf Hochoben Mallnitz od společnosti ALPINmedia


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost ALPINmedia letos věnovalo voucher na 25% slevu z ceny pobytu pro celou rodinu v

 • Luxury Chaletdorf Hochoben Mallnitz - V chaletdorfu v horské obci Mallnitz, ve výšce přes 1200 metrů nad mořem, naleznete svůj nový prázdninový domov. Obklopeni idylickým horským světem, zcela zapomenete na každodenní život.

Mallnitz leží uprostřed jedné z nejpůsobivějších turistických oblastí v Evropě. Na úpatí masivu Ankogl vás obklopí úchvatná horská kulisa pohoří Vysokých Taur. Pokud toužíte po vysokohorském dobrodružství, uděláte nejlépe, když se vydáte na vysokohorskou túru do 3000 metrů. Na své si zde v létě přijdou i silniční cyklisté, horští cyklisté, paraglidisté, rybáři, raftaři, vyznavači canyoningu a wakeboardingu.

U chaletu na vás čeká prostorná sluneční terasa, která nabízí působivý výhled na mimořádné hory regionu. Každý Chalet má vlastní saunu, stylová kamna na dřevo v obývací části, dobře vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice pro 2 osoby, prostornou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pokud nechcete vařit, v restauraci uprostřed chaletdorfu se můžete oddávat kulinářským lahůdkám a malí návštěvníci najdou dostatek prostoru na hraní a běhání v našem vnitřním dětském koutku i na venkovním hřišti.

Více informací o resortu na www.alpinresort.cz.Anketa KRAJ MÉHO SRDCE - výsledky XI. ročníku


Pořadatelem ankety, probíhající v termínu od od 1. ledna 2023 do 28. února 2023, byla redakce KAM po Česku, ve spolupráci s naší společností ABF, a.s., pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Krajští vítězové XI. ročníku ankety za rok 2022 převezmou své ceny v rámci 31. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 17. března 2023. S výsledky XI. ročníku se můžete seznámit ZDE.

Anketě Kraj mého srdce byla udělena záštita Asociace krajů ČR.Trekové hole HUSKY Scaup od našeho tradičního vystavovatele - společnosti Turistika.cz


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Turistika.cz věnovala trekové hole HUSKY Scaup. Hole hliníkové konstrukce vynikají lehkostí a pevností zároveň. Tvarovaná rukojeť z EVA pěny vám padne do ruky. Díky Flip-Lock systému lze pohodlně nastavit potřebnou výšku holí. Hole SCAUP budou neocenitelným pomocníkem na vašich cestách a výletech. Kvalitní outdoorové vybavení a oblečení najdete na webu Ceskyraj.com.

Materiál: hliník
Hrot: wolfram
Rukojeť: EVA výlisek + plastová hlava
Rozměry: 63-136 cm
Hmotnost: 240g (jedna hůl)

Společnost Turistika.cz můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.
 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje