Drobečková navigace:

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


 
   

Zlepšeme svět s My Aura a Compost Bag Company


Na shopex.cz nyní najdete nového prodejce, společnost My Aura. MyAura je strategickým partnerem známých firem jako Compost Bag Company, KlinMak , Gisowatt, LUX nebo Hizero. Jejich specializace zahrnuje výzkum, testování, výrobu privátních značek, logistiku a prodej prémiových, ekologicky šetrných produktů a služeb.

 

Proč nás tato spolupráce tak těší?

Společnost My Aura se zaměřuje a staví na 1. místo klíčové principy, které jsou i pro nás velmi důležité:

 • Zdraví
 • Ekologii
 • Bio kvalitu
 • Efektivitu
 • Udržitelnost

 

V tomto článku bychom vám rádi více představili jejich brand CompostBag.

 

CompostBag je lídrem ve výrobě udržitelných a ekologicky šetrných obalových materiálů.

 

Proč je důležité používat organicky rozložitelné a kompostovatelné materiály?

Naše budoucnost a budoucnost našich dětí závisí na tom, jak se postavíme k environmentálním výzvám příštích let. CompostBag splňuje nejpřísnější normy EU v oblasti udržitelnosti a péče o životní prostředí.

 

Co nabízí brand CompostBag?

Široký sortiment: Kompostovatelné, v přírodě rozložitelné pytle, sáčky, tašky a další obalové materiály vyráběné v Evropě (Itálie a Belgie) 

Ekologickou výrobu: Maximální využití obnovitelných zdrojů a desítky let zkušeností v oboru

Certifikace a standardy: Výrobky splňují všechny potřebné certifikáty a atesty jako ISA, Zero Waste a Blue Economy standardy

Kompletní rozložitelnost: Výrobky se rozloží v přírodě, na komunální skládce, v domácím i průmyslovém kompostu.

Univerzální použití: Vhodné pro přenášení, skladování, zamrazování a třídění všeho, co lze recyklovat přírodní cestou s nulovým dopadem na životní prostředí.

 

Kdo používá tyto produkty?

Naše ekologická řešení jsou ideální pro domácnosti, zahrádkáře, obce, hotely, zdravotnictví a mnoho dalších sektorů. Připojte se k našim klientům a pomozte chránit naši planetu před mikroplasty.

 

Navštivte náš marketplace shopex.cz a pomozte nám vytvořit lepší a čistší svět pro nás všechny. Těšíme se na vaši návštěvu! 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Wald Pharmaceuticals na shopex.cz: Spolupráce offline i online


S hrdostí oznamujeme naši novou spolupráci s Wald Pharmaceuticals, výrobci produktů Enzymel a Venzymel! Tato společnost vystavuje své inovativní produkty na veletrhu Pragodent na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA a nyní se rozhodla připojit k nám na shopex.cz. Díky tomu mohou zákazníci nakupovat produkty Enzymel a Venzymel pohodlně ze svého gauče 365 dní v roce.

Díky produktům Enzymel a Venzymel budete mít přístup produktům pro vaši ústní hygienu a zdraví. Jejich vysoce kvalitní produkty si získaly důvěru na trhu díky své efektivitě. Společnost Wald Pharmaceuticals, která je známá díky svým závazkům k výzkumu a vývoji, nám pomáhá zlepšovat péči o ústní zdraví jak lidí, tak jejich mazlíčků. Produkty Enzymel zahrnují zubní pasty a gely, které kombinují enzymy a další účinné látky, čímž podporují zdraví dásní a prevenci zánětů. Působí proti mikrobům, omezují jejich přilnavost na zuby a dásně a řeší tak příčinu zánětu v zárodku. Podporují také přirozeně vlhké prostředí v dutině ústní a cíleně zvyšují imunitu dásní a sliznic, například v případě cukrovky nebo chemoterapie. Produkty Venzymel nabízí veterinární ústní gely, které jsou ideální pro péči o zuby a dásně vašich domácích mazlíčků. Urychlují regeneraci a hojení v ústech vašich mazlíčků a snižují mikrobiální zátěž a tvorbu zubního plaku, čímž udržují ústa vašeho čtyřnohého kamaráda bez zápachu.

Navštivte nás na shopex.cz a objevte sílu enzymů s produkty Enzymel a Venzymel po celý rok!

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Jaro 2024 plné úspěchů


Jarní veletržní sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA jsme zahájili patnáctého února veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD a končili jsme unikátním souběhem veletrhů bydlení, interiérového designu a zahradní architektury FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER v půli dubna. Našim návštěvníkům z řad odborné i široké veřejnosti jsme představili expozice celkem jednoho tisíce devíti set sedmi vystavovatelů z Česka, Evropy i zámořských kontinentů. Realizovali jsme 14 veletrhů a ve spolupráci s partnery jsme nabídli stovky doprovodných akcí. Veletrhy pořádané společností ABF, a.s. v Letňanech navštívilo celkem stodevadesát tisíc šest set čtyřicet jedna lidí.

Na podzim startujeme už pátého září, a to kontraktačním veletrhem dekorací, bytových doplňků a dárkového zboží FOR DECOR and HOME.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Po veletrzích nekončíme: Objevte s námi 'Můj Koberec' – Váš nový klíč k dokonalému domovu


Ačkoli veletržní sezona s akcemi For Interior a Design Shaker skončila, máme pro Vás ještě jeden skvělý tip na obohacení Vašeho interiéru!

 

Na shopex.cz jsme nadšeni, že i po konci veletržní sezony můžeme našim zákazníkům představit unikátní řadu produktů od našeho nového partnera – „Můj Koberec“. Tento významný dodavatel koberců nabízí širokou škálu řešení pro každý typ prostoru, od dětských pokojů, po kuchyně a koupelny, a dokonce nabízíme teď na jaře i tolik oblíbené dekorativní umělé trávníky.

 

Proč si na shopex.cz vybrat produkty od prodejce „Můj Koberec“?

 

1. Rozmanitost produktů:

Na shopex.cz naleznete od tohoto prodejce široký sortiment produktů.

Dětské koberce: Dětské koberce jsou speciálně navržené s myšlenkou na bezpečnost a inspiraci pro děti. Tyto koberce jsou nejen pohodlné a měkké, ale také se pyšní hravými vzory a barvami, které podporují kreativitu a hru. Kluci jistě ocení hrací koberec s motivem silnice nebo malí fotbalisti budou jistě nadšeni z koberce s motivem fotbalového hřiště. Pro malé slečny máme kruhový koberec s princeznami, který si mohou navíc vybarvit podle svých představ.

Kuchyňské koberce: Kuchyňské koberce jsou vysoce odolné a snadno se čistí, což je klíčové pro často zatěžované oblasti jako je kuchyň. Nabízejí se v různých designech, které doplňují jak moderní, tak rustikální kuchyňské styly. Velmi oblíbeným kouskem je protiskluzový běhoun Loop nebo koberec Loop, který rozzáří každou kuchyni.

Předložky do koupelny: Předložky do koupelny jsou vyráběné z materiálů, které odolávají vlhkosti, plísním a jsou protiskluzové. Tyto předložky přidávají teplý a bezpečný prvek do každé koupelny.

Umělé trávníky: Ideální řešení pro lidi, kteří chtějí nízkou údržbu a celoročně zelený vzhled svého venkovního prostoru. Umělý trávník je perfektní pro balkony, terasy a zahradní prostory.

 

2. Kvalita a inovace ve výrobě:

Technologie, které používá partner "Můj Koberec" k výrobě svých koberců, zajišťují, že každý koberec je vyroben s precizností a pečlivostí. Inovativní výrobní metody pomáhají zajistit dlouhou životnost produktů a zároveň umožňují detailní a složité vzory, které jsou esteticky přitažlivé a trvanlivé.

 

3. Udržitelnost a ekologický přístup:

Je kladen důraz na ekologickou udržitelnost. Materiály, které firma používá, jsou vybírány s ohledem na jejich dopad na životní prostředí. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše volba je nejen krásná, ale i šetrná k planetě.

 

4. Závazek k excelenci:

„Můj Koberec“ neustále sleduje nejnovější trendy v designu a technologii, aby mohl nabídnout produkty, které nejen vypadají skvěle, ale jsou také praktické a trvanlivé. Pokud si koberec zakoupíte na našem marketplace shopex.cz, můžeme Vám zaručit nejvyšší úroveň zákaznického servisu, včetně poradenství při výběru správného koberce pro vaši domácnost.

 

Prozkoumejte naši nabídku na https://shopex.cz/mujkoberec-cz/ a vneste styl a komfort do každého kouta vašeho domova.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Získejte voucher v hodnotě 500Kč na libovolný zájezd od FiRO Travel! Už jen do 30.4.2024!


Chystáte se na dovolenou? Sleva na zájezd se vždy hodí!

FiRO Travel - vystavovatel veletrhu Holiday World si pro každého z Vás připravil voucher v hodnotě 500Kč na libovolný zájezd z nabídky FiRO Travel.

Jeho získání je snadné - vyplňte do 30.4.2024 krátký dotazník a voucher je Váš!

Kompletní podmínky a odkazy naleznete na Facebooku FiRO Travel .

 

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Nová posila z budoucnosti


Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

V čem je takzvaný avatar v marketingu přínosem? Dokáže hovořit téměř všemi světovými jazyky a pohodlně tak komunikovat i s našimi obchodními partnery ze všech koutů světa. Umí zaskočit za svou „originální předlohu“ a okomentovat kdykoliv jakékoliv téma, když je pan ředitel zrovna časově vytížen nebo nepřítomen. Veškeré důležité informace tak budou dostupné okamžitě a na většině našich online kanálů. 

Jeho první zakázkou byla pozvánka na dubnový veletržní souběh FOR PETS, FOR BEAUTY a FOR KIDS. Stejně jako každý nový člen týmu také náš avatar se musí učit a sžívat se s veletržním světem. Věříme, že bude pomocníkem v naší snaze přinést partnerům i návštěvníkům ještě komfortnější a rychlejší informace, které o našich akcích potřebují.

Držte mu palce!

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz


 

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky. V této nabídce naleznete například:

 

Kočárek pro psy a kočky: Vyrazte na procházku s vašimi mazlíčky pohodlně a stylově. Tento kočárek je ideální pro starší zvířata nebo pro dlouhé výlety.

 

Batoh a vozík - 2v1: Tento inovativní produkt funguje jako batoh i vozík a nabízí maximální flexibilitu pro cestování s vaším mazlíčkem.

 

Běhací pás Dog Pacer: Udržujte svého psa ve formě bez ohledu na počasí s tímto profesionálním běhacím pásem.

 

Campingová, rybářská skládací židle - velikost XL: Poskytněte komfort sobě i svému mazlíčku během venkovních dobrodružství s naší XL skládací židlí.

 

Dvojitý, double box pro kočky a psy: Zajistěte svým mazlíčkům bezpečný a pohodlný prostor s tímto praktickým double boxem.

 

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost zpříjemnit život vašim mazlíčkům a zároveň ušetřit. Objevte a pořiďte produkty na shopex.cz, které zlepší život vašich milovaných mazlíčků, a to za neodolatelné ceny. Připojte se k nám také na veletrhu For Pets, kde budete mít příležitost obohatit životy vašich zvířecích přátel. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že tento veletrh bude pro vás i vaše mazlíčky nezapomenutelným zážitkem.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz


 

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu.

 

 

A co jsme si pro vás připravili?

Rozhodli jsme se spojit síly s vybranými partnery a připravit pro vás exkluzivní akční nabídky, které jsou tak dobré, že jim neodoláte. Využijte této jedinečné příležitosti a obnovte svou výbavu.

 

Užijte si jízdu na kole s čistým výhledem

Ve spolupráci s partnerem Vidix, který je známý svou špičkovou nabídkou slunečních a sportovních brýlí, jsme pro vás připravili slevu 10 % na celý jeho sortiment. Nezáleží na tom, jestli hledáte ochranu očí pro vaše cyklistické výjezdy, doplněk pro letní dovolenou u moře, nebo jen stylový doplněk pro každodenní nošení – u nás si vybere zaručeně každý.

 

Láká tě cyklistika a potřebuješ doplnit svou výbavu?

Ve spolupráci s partnerem Cappa 2 jsme zařadili do akce nejen kola pro každodenní výlety, ale také nezbytné cyklistické doplňky. Od brašen na kolo, přes zámky a rukavice, až po bidony a světla na kolo – vše je nyní dostupné se slevou až 64 %. Je to ideální čas vybavit se na nadcházející sezónu.

 

Do pedálů naskočte stylově

A protože víme, jak je důležité být na silnici dobře vybaven, nabízíme vám také exkluzivní slevy až 40 % na cyklistické přilby, tretry a oblečení. Nejenže je naše nabídka široká a kvalitní, ale nyní je i cenově dostupná.

 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Festival KOLEM SVĚTA připravil světové ochutnávky pro sekci EXOTIC FOOD COURT jako součást veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD


K festivalu KOLEM SVĚTA a akci HOLIDAY WORLD  & REGION WORLD 2024 patří sekce i s exotickým jídlem EXOTIC FOOD COURT, která nabídne prostřednictvím světových kuchyní vynikající občerstvení. Exotické chutě a vůně ve vás vzbudí touhu po cestách za dobrodružstvím. 

Proto vás čeká vedle hlavní stage HOLIDAY WORLD  & REGION WORLD v hale 4 celkem 12 zahraničních kuchařů s připravenými ochutnávkami.

Můžete se těšit na následující světové kuchyně:

 •        Speciality z filipínské kuchyně
 •        Sladké i slané dezerty indonéské kuchyně
 •        Nejlepší kebab arabské kuchyně
 •        Libanonská kuchyně
 •        Vietnamská káva s kokosovým mlékem
 •        Africké koblihy z Konga
 •        Samosy z Pobřeží Slonoviny
 •        Korejský salát kim chi
 •        Křupaví červíci – výživná pochoutka budoucnosti
 •        … a nebo mexické burritos

Jednotlivé tematické kuchyně vycházejí přímo z festivalu KOLEM SVĚTA, jehož program probíhá v několika sálech PVA EXPO PRAHA. Přesný program festivalu najdete ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


VSACAN TOUR potěší zejména příznivce poznávání, turistiky a dobrodružství ve vzdálených destinacích


Na letošním veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 se setkáte také s cestovní kanceláří VSACAN TOUR, která potěší zejména příznivce poznávání, turistiky a dobrodružství ve vzdálených destinacích.

Společnost VSACAN TOUR naleznete v hale 3, číslo stánku 3C17!

VSACAN TOUR můžete sledovat i na facebooku ZDE.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Vyhrajte turistické průvodce a cestopisy od našeho tradičního vystavovatele - společnosti Nakladatelství JOTA


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Nakladatelství JOTA věnovalo turistického průvodce a cestopisy:

Knížní nabídku Nakladatelství JOTA můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Nový hráč na trhu cestovního ruchu: TA FIRO Travel, a.s., přináší čerstvý vítr do českého turismu


Co mají společného FiRO TRAVEL a Firo tour? Jak úpadek společnosti Firo tour ovlivnil vznik nové cestovní kanceláře?

Nově založená cestovní kancelář TA FIRO Travel, a.s. je součástí české finanční skupiny SPGroup a.s., která spravuje aktiva v hodnotě přes 5 miliard korun a patří mezi nejvýznamnější finanční subjekty v zemi. TA FIRO Travel a.s. převzala obchodní značku a části pohledávek v zahraničí od cestovní kanceláře Firo-tour a.s., která v roce 2021 vyhlásila insolvenci. Slavia pojišťovna, patřící do skupiny SPGroup, prokázala svou schopnost dostát svým závazkům a rychle a efektivně řešit náročné situace. Odškodnila v rekordním čase všechny poškozené klienty Firo-tour a.s. po krachu společnosti.

TA FIRO Travel, a.s.  se pyšní širokou paletou pobytových balíčků, sestavených z velmi kvalitních a prověřených ubytovacích zařízení, a to jak v České republice, tak i v sousedních zemích. Nabízí turistům nové i tradiční destinace plné kultury, přírodních krás a historických památek. Ať už jste aktivní pár, rodina nebo parta kamarádů, máte možnost poznat novou destinaci, nebo se vrátit do míst Vám již dobře známých. Užijte si letní pobyt na horách, poznávejte historická města, nebo si jednoduše odpočiňte ve wellness hotelu. Vaše dovolená, vaše pravidla!

Pro bližší informace o nabídkách a službách navštivte webové stránky TA FIRO Travel, a.s.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Anketa KRAJ MÉHO SRDCE - výsledky XII. ročníku


Pořadatelem ankety, probíhající v termínu od od 15. ledna 2024 do 29. února 2024, byla redakce KAM po Česku, ve spolupráci s naší společností ABF, a.s., pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Krajští vítězové XII. ročníku ankety za rok 2023 převezmou své ceny v rámci 32. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 15. března 2024. S výsledky XII. ročníku se můžete seznámit ZDE.

Tisková zpráva s výsledky XII. ročníku ankety ZDE.

Anketě Kraj mého srdce byla udělena záštita Asociace krajů ČR.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Školy zapojené do nové studentské soutěže od ACK ČR a UNESCO pro rok 2024 – Zpropaguj své město!


Studenti jsou nedílnou součástí cestovního ruchu, proto v letošním roce proběhne nově na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD studentská soutěž zaměřená na marketing a prezentaci měst/regionů!

Letošní, již druhý, ročník je určen pro odborné, střední, vyšší odborné i vysoké školy nejen se zaměřením na cestovní ruch. Jejich úkolem je v rámci tříčlenných týmů zpracovat pro svého kamaráda či zahraničního studenta videopozvánku a pozvat jej k nim do města či regionu a následně představit na podiu harmonogram celé třídenní akce včetně předpokládané finanční náročnosti.

Studentské soutěže vždy přináší originální nápady a mnoho profesionálů, a to i z řad cestovních kanceláří, se mohou pojetím výstupů velmi inspirovat.

Letošní ročník je připravován ve spolupráci Asociace cestovních kanceláří ČR a Českým dědictvím UNESCO. Prezentace proběhnou 15. března 2024 v rámci doprovodného programu v hale 3, na "stage ACK ČR a AČCKA“ v čase 10:00 - 11:30 hod.

ŠKOLY PŘIHLÁŠENÉ DO SOUTĚŽE:

 • Obchodní akademie a Gymnázium Bubeneč
  - soutěž zaštiťuje Zuzana Kafková
  - soutěžní tým pracoval ve složení Andrea Alexandrová, Vojtěch Pfleger, Gabriela Preislerová
  - soutěžní tým pracoval ve složení Nina Jankovičová, Sára Kožušníková, Denisa Vocelová
 • Panevropská univerzita Praha
  - soutěž zaštiťuje Iveta Hamernah
  - soutěžní tým pracoval ve složení Martina Zedníková, Oldřich Hrnčíř, Ainur Muldamuratova
  - soutěž zaštiťuje Petra Chaloupková Košlíková
  - soutěžní tým pracoval ve složení Michal Fridrich, Patrik Kamp, David Kroc
 • ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.
  - soutěž zaštiťuje Judita Jirásková Galbová
  - soutěžní tým pracoval ve složení Samuel Svoboda, Agáta Hubálková, Barbora Vašíčková
  - soutěžní tým pracoval ve složení Lucie Pichová, Lenka Eremiášová, Stella Ruprechtová
 • Střední škola ARCUS,  s.r.o.
  - soutěž zaštiťuje Olga Al Robai
  - soutěžní tým pracoval ve složení Marian Kubelová, Anežka Kay Corbin, Barbora Šárová

 

KAPACITA SOUTĚŽNÍCH TÝMŮ NAPLNĚNA - DĚKUJEME VŠEM ZA ZÁJEM A PŘIHLÁŠKY!

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Vyhrajte 10ti denní plavbu pro celou rodinu (2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let) na nejnovější a největší lodi MSC WORLD EUROPA od našeho tradičního vystavovatele, společnosti Riviera Tour, s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost RIVIERA TOUR s.r.o. letos věnovala 10ti denní plavbu pro celou rodinu (2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let) na nejnovější a největší lodi MSC WORLD EUROPA! Více informací k listopadové plavbě ZDE.

Soutěžit můžete na IG veletrhu.

Společnost RIVIERA TOUR s.r.o, se specializuje na okružní plavby lodí po Středozemí i Karibiku. Originální dovolenou zajišťuje na palubách lodí MSC Cruises s vlastními delegáty a dopravou až do přístavu.

Společnost RIVIERA TOUR s.r.o. můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2024 (PVA EXPO PRAHA V LETŇANECH)


 

Rádi bychom vás pozvali na oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat ve dnech 16.-17.3.2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a představí osobnosti a zkušené cestovatele.

 

Přijďte si s námi užít příjemnou atmosféru a načerpat cestovatelské zkušenosti. Ochutnat budete moci i exotické pohoštění z Indonésie anebo Mexika a s vietnamskou kávou.

 

Nezapomeňte, že souběžně probíhají i veletrhy Holiday World & Region World, For Caravan a For Boat, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky festivalu.

 

Vstupenky, které platí na festival i na souběžně probíhající veletrhy, zakoupíte ZDE.

 

 

PROGRAM

 

SOBOTA 16.3.2024 

 

KONGRESOVÝ SÁL (vstupní hala III)

10.30-11.20    Aljaška a Yukon - tři měsíce v divočině (M. Lipina a O. Kubát)

11.45-12.35    Japonsko – Shikoku trail (Slávek Král)

13.00-13.50    Stezka Českem + křest knihy (Martin Úbl)

14.15-15.05    Střední Amerika za kačku (Kateřina Ostrá)

15.30-15.45    Slosování ANKETY

15.55-16.45    Peru (Pavel Svoboda)

17.10-18.00    Tibet – ze Lhasy pod Mt. Everest (Miloslav Martan)

18.10-19.00    Island a Finsko – volání severu (Petr J. Juračka)

 

STAGE ADVENTURE (vstupní hala II)

10.30-11.20    Mexiko – Mořská dobrodružství (Martin Chvoj)

11.45-12.35    Kyrgyzstán – země vysokých hor (Pavla Bičíková)

13.00-13.50    Offroad přes Irák, Írán, Arménii a Gruzii (Dana a Jožo Arvay)

14.15-15.05    Skotsko: West Highland Way (H. Jampílková a B. Skoumalová)

15.30-15.45    Slosování ANKETY v kongresovém sále

15.55-16.45    Polsko (nejen) na koloběžce (Veronika Jiříčková)

17.10-18.00    Švédsko s dětmi (M. Lipina a O. Kubát)

18.10-19.00    Pákistánem podél řeky Indus (L. Hrabalová)

 

STAGE LIVINGSTONE (vstupní hala I)

10.30-11.20    Kolumbie – nejrozmanitější země světa (Lenka Kosmatová)

11.45-12.35    Norsko a polární záře (Teru Menclová)

13.00-13.50    Africa Unlimited – od lvů po žraloky (R. Jaroněk)

14.15-15.05    Dolomity – nejkrásnější hory Evropy (Michal Pokorný)

15.30-15.45    Slosování ANKETY v kongresovém sále

15.55-16.45    Bhútán (nejen) s Jakubem (Ruda Švaříček)

17.10-18.00    Istanbul: mezi Evropou a Asií (Jiří Kalát)

18.10-19.00    Vietnam a delta Mekongu (Zdeněk Porkert)

 

NEDĚLE 17.3.2024

 

KONGRESOVÝ SÁL (vstupní hala III)

10.30-11.20    Papua – nejbarevnější festivaly světa (Karel Wolf)

11.45-12.35    Norsko a Lofoty (Jan Šmíd)

13.00-13.50    Pěšky Patagonií – až na konec světa (A. Mahlejová a M. Šnajdrová)

14.15-15.05    Indonéské ostrovy (Jana Wolfová)

15.30-15.45    Slosování ANKETY

15.55-16.45    Ztracen na západní Sahaře (Martin Půlpán)

17.10-18.00    KLDR – Totalitní neznámo (Vladimír Váchal)

 

STAGE ADVENTURE (vstupní hala II)

10.30-11.20    Španělsko obytňákem (Tereza Daněk)

11.45-12.35    Jordánsko – napříč zemí beduínů (Pavlína Adam)

13.00-13.50    Packrafting v Laponsku (Jan Vlášek)

14.15-15.05    Zimní tajemství Everestu (Michal Kamermeier)

15.30-15.45    Slosování ANKETY v kongresovém sále

15.55-16.45    To nejlepší z Belgických Flander (Daniël Hagen)

17.10-18.00    Za klenoty And (Libor Vaicenbacher)

 

STAGE LIVINSTONE (vstupní hala I)

10.30-11.20    Bolívie – chudá, a přesto velmi bohatá (Jana Troupová)

11.45-12.35    Monkey Business – nejkrásnější opice světa (Petr Slavík)

13.00-13.50    Sokotra – Galapágy Indického oceánu (Roman Soukal)

14.15-15.05    Alžírsko – zapomenutá perla severní Afriky (Omar Jamaedin)

15.30-15.45    Slosování ANKETY v kongresovém sále

15.55-16.45    Indie – Póly života (Jan Šmíd)

17.10-18.00    Uganda a Tanzanie – ráj zvířat (Marek Kovář)

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


NOVINKA! Seznamte se s EXPLORA JOURNEYS - zcela novým projektem výletních plaveb


Společnost RIVIERA TOUR s.r.o., která se doposavad specializovala na zajišťování originální dovolené, formou okružních plaveb po Středozemí i Karibiku, na palubách lodí MSC Cruises, s vlastními delegáty a dopravou až do přístavu, představí na letošním ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD absolutní novinku v ČR!

RIVIERA TOUR s.r.o. rozšiřuje své portfolio o brand EXPLORA JOURNEYS - zcela nový projekt výletních plaveb! První tisková zpráva k projektu ZDE.

Katalog EXPLORA JOURNEYS si můžete prohlédnout ZDE.

Skládačku EXPLORA JOURNEYS si můžete prohlédnout ZDE.

Společnost RIVIERA TOUR s.r.o. můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


DELFÍN TRAVEL na stánku 4B10


Delfín travel je specialista na zájezdy pro cestovatele v nejlepších letech a seniory.

Ročně organizujeme více jak 120 různých zájezdů za odpočinkem, poznáváním a exotikou po celém světě. Pro příznivce aktivního způsobu života, máme širou paletu zájezdů s pěší turistikou, jógou a cvičením.

Veškeré informace k jednotlivým zájezdům naleznete na našich webových stránkách www.delfintravel.cz

Cestování zdar!

Tým CK Delfín travel

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Chorvatsko - přírodní i kulturní krásy


10 turistických regionů, 10 kapitol příběhu o Chorvatsku. Každý z nich překypuje zajímavými destinacemi, městy, přírodními krásami, chutěmi, vůněmi, zvuky a zážitky, jež vytvářejí vzpomínky a zvou k objevování. Všechny přírodní a kulturní krásy této země jsou jen částí mozaiky, díky níž je Chorvatsko oblíbeným cílem dovolených ve všech ročních obdobích. Z každého koutu Evropy lze do Chorvatska dojet za několik hodin po nových moderních dálnicích. Nebo snadno letecky za 1 či 2 hodiny z kteréhokoliv většího evropského města.

Na veletrhu se návštěvníci budou moci s Chorvatskem seznámit v mnoha brožurkách nebo díky osobní konzultaci. Vše doplní živý hudební doprovod z Dalmácie, takže se budou cítit skoro jako u moře.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Thajsko... mystická říše příběhů


Thajsko, to je mystická říše příběhů, kde se můžete ponořit do modrého moře,  nasávat energii ze slunečních paprsků, dopřát si vyhlášenou thajskou kuchyni, šnorchlovat s rybami na jednom z mnoha stovek ostrovů, dát si partii golfu na vyhlášených golfových hřištích, zajít na místní tržiště nebo do luxusního obchodního domu, pořídit si skvělé fotky v chrámech, jejichž zlatá výzdoba se leskne na slunci a jejichž historie a úctyhodnost na vás dýchá z každého centimetru, užít si plavbu na jachtě, zažít skvělou  zábavu nebo jen tiše relaxovat a meditovat v některém z národních přírodních parků.  Těšíme se na vás v „Zemi úsměvů“.

 

Co najdete na našem stánku? Kromě všech možných informací a brožurek budeme mít na stánku thajskou malířku z města Chiang Mai, která bude návštěvníkům zdobit ruce pestrými thajskými motivy.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


4 dny pobytu v oblasti Národního parku Vysoké Taury s bezplatným vstupem na 60 atrakcí od společnosti ALPINmedia a Národního parku Vysoké Taury


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Partner veletrhu, společnost ALPINmedia a Národního parku Vysoké Taury, ve spolupráci s ABF a.s., věnovala do návštěvnické soutěže veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 tento Výherní ubytovací poukaz:

Specifikace poukazu:

4 denní letní pobyt v Národním parku Vysoké Taury

Zajištěné služby:

Ubytování pro 2 osoby na 3 noci

Každé ráno bohatá snídaně pro 2 osoby

Slevová karta pro 2 osoby Nationalpark SommerCard s více jak 60 atrakcemi

Dárek s překvapením z obchodu muzea Nationalpark Welten v Mittersillu

Hodnota poukazu: cca. 14 000 Kč

Vaše dovolená v nedotčené přírodě v Salcbursku - mohutné vodopády a působivé horské světy, přírodní lesy a nejvyšší vrcholy Rakouska čekají, až je objevíte. Národní park Vysoké Taury ve svém celku představuje největší chráněnou, souvislou přírodní a kulturní oblast v Alpách, interakce mezi jádrovou zónou a okolní vnější zónou vytváří mimořádné spojení mezi unikátní přírodní oblastí a esteticky vynikající krajinou a vytvářejí biologickou a ekologickou rozmanitost.Více informací na www.nationalpark.at.

NATIONALPARK SOMMERCARD: Se slevovou kartou máte možnost každý den navštívit a vyzkoušet několik ze 60 regionálních atrakcí, jako jsou památky, muzea a přírodní podívané, rekreační a sportovní zařízení a horské dráhy. Karta navíc nabízí maximální mobilitu. Opravňuje vás k používání místní veřejné dopravy a zahrnuje celodenní vstup do dobrodružného světa alpské silnice „Großglockner High Alpine Road“ a celodenní průjezd alpské silnice v Gerlosu.  Vice informací na www.nationalpark-sommercard.at

UBYTOVÁNÍ: Prožijete překrásné dny pobytu v tradičním rakouském hotelu. Poukaz lze využít jednorázově ve 4 po sobě jdoucích zvolených dnech / 3 noci. Ubytování je ve standardním dvoulůžkovém pokoji. Součástí je každé ráno bohatá snídaně. Další konzumace a nápoje v restauraci a baru (mimo snídani) nejsou zahrnuté v hodnotě poukazu. Konkrétní 4-hvězdičkový hotel bude určen podle vašeho termínu čerpání pobytu a vytíženosti. Fotografie hotelu jsou ilustrační.

Soutěžit můžete na IG veletrhu.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Pražská turistická karta Prague Visitor Pass na 48 hodin pro jednu osobu od našeho tradičního vystavovatele - Prague City Tourism


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Prague City Tourism věnovala 3 ks pražské turistické karty Prague Visitor Pass na 48 hodin pro 1 osobu. Vydejte se s pražskou turistickou kartou Prague Visitor Pass na dobrodružnou výpravu za více než 70 zážitky a využijte vstupy zdarma či výhodné slevy, to vše s komfortem neomezeného cestování po celé Praze. Prague Visitor Pass je nutné nejprve aktivovat (pohodlně v mobilní aplikaci, nebo osobně v informačních centrech PCT), poté můžete čerpat veškeré benefity po dobu 48 hodin. Více informací na praguevisitorpass.eu.

Prague City Tourism můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Autogramiáda Martina Úbla ke knize Stezka Českem


Tradiční partner veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, společnost Nakladatelství JOTA, připravila pro návštěvníky veletrhu autogramiádu.

V sobotu 16. března 2024 v čase 15:00 - 15:30 se můžete osobně potkat s Martinem Úblem, autorem projektu, seriálu a knih Stezka Českem a Stezka Českem: Nové příběhy.

Autogramiáda proběhne v expozici Nakladatelství JOTA, která se nachází v hale č. 3, číslo stánku 3B10.

Knihy Stezka Českem a Stezka Českem: Nové příběhy si můžete na stánku zakoupit s 20% veletržní slevou a nechat si je rovnou podepsat.

Knížní nabídku Nakladatelství JOTA můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


24hodinová jízdenka na Historickou tramvaj č. 42 pro 2 osoby od našeho tradičního vystavovatele - Prague City Tourism


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Prague City Tourism věnovala 8 24hodinových jízdenek na Historickou tramvaj č. 42 pro 2 osoby. Prohlédněte si krásy metropole z okna historické tramvaje na trase linky 42, navíc s doprovodem podle svého výběru. Jízdenku předložíte průvodčímu v tramvaji č. 42 a po označení je platná pro neomezený počet jízd během 24 hodin. Více informací včetně jízdního řádu naleznete na prague.eu/tramvaj.

Prague City Tourism můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 - opět s vlastní turistickou vizitkou


I na letošním ročníku HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude mít svou expozici společnost Mapcentrum s.r.o., známější spíše pod názvem Česká pohádková akademie.

Pro návštěvníky veletrhu připravila doprovodný program ZDE a turistickou vizitku:

Více informací lze nalézt na webových stránkách nebo facebooku.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Multivstupenka na Pražské věže – „9 objektů v 365 dnech“ pro 1 osobu - Prague City Tourism


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Prague City Tourism věnovala 4 multivstupenky na Pražské věže – „9 objektů v 365 dnech“ pro 1 osobu . Vychutnejte si jedinečné výhledy z nejkrásnějších pražských věží. Vstupenka zahrnuje jeden volný vstup na každý z následujících objektů:

 • Věž Staroměstské radnice
 • Prašná brána
 • Novomlýnská vodárenská věž
 • Staroměstská mostecká věž
 • Malostranská mostecká věž
 • Svatomikulášská městská zvonice
 • Petřínská rozhledna
 • Zrcadlové bludiště na Petříně,
 • Astronomická věž a Barokní knihovna Klementinum

Platnost vstupenky je 1 rok od vystavení. Více informací na prague.eu/veze.

Prague City Tourism můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


JADRAN JE I „NAŠE“ MOŘE A SE
101 CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!


Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a rok 2024 je naší již 33. sezonou. Za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit výše uvedené heslo.

Naše celková nabídka zahrnuje cca 120 míst, a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník.  Větších obydlených ostrovů je zde 47 a na všech můžeme nabídnout ubytování. Podle velikosti jsou v pořadí největšími ostrov Cres, Krk, Brač, Hvar a Korčula. Nabízíme výběr z více jak 500 ubytovacích kapacit a dnes se řadíme mezi jednoho z největších touroperátorů na JADRAN. V nabídce najdete všechny druhy i typy ubytování, od dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů, přes 3* hotely až po nové destinace v luxusním vybavení 4* hotelů včetně oblíbených “All-inclusive” či ubytování ve stále modernějších mobilních chatách a kempech.

Do většiny pobytových míst včetně ostrovů, zajišťujeme autobusovou dopravu.

Zajišťujeme POBYTY NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ a SKUPINOVÉ POBYTY NA MÍRU!!!

Naše cestovní kancelář kromě nabídky individuálním klientům má i své incentivní oddělení, které organizuje různé skupinové akce. Realizujeme tak a jsme spoluorganizátory řady akcí jako jsou ‎firemní teambuildingy, pobyty pro školy, seniory, sportovní soustředění pro všechny druhy sportu, cyklistické zájezdy, pobyty se cvičením jógy, aerobiku, tai-či, salsy, taneční festivaly, hudební vystoupení, pořádání kongresů, organizovanou závodní dovolenou a apod.

Jedním slovem vše, co klient požaduje.

Za 32 let činnosti k tomu máme všechny podmínky i předpoklady.

Pro letošní ročník HW&RW věnovala 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. týdenní pobyt pro 1 osobu do Delfin Plava Laguna hotel s polopenzí, typu pokoje jednolůžkového s balkonem směrem do parku. Více informací ZDE.

Hotel Delfín se nachází na slunečném poloostrově, z hotelů ve středisku Zelena Laguna.

Od historického centra města Poreč je vzdálen cca 5 km. Turistický vláček (každých 30 minut) a lodní taxi (každou hodinu) odjíždějí od blízkého hotelu Plavi Plava Laguna.

Centrem hotelu je v přízemí rozlehlá recepční část s odpočinkovými prostory a s prostory pro zavazadla, sociálním zařízením, kadeřnickým salonem, prodejnou suvenýrů, trafikou a rozlehlým Café barem s terasou.

Pláže vzdálené cca 80 m od čela hotelu, které jsou oblázkové, kamenité a s pozvolným vstupem do vody. Jsou zde velké upravené prostory na slunění (také se dá ležet v borovicovém háji ve stínu), vzdálené cca 100 m od hotelu. Pláž má své sprchy, sociální zařízení i převlékací kabinu, jednu větší restauraci, Beach bar. Venkovní bazén s mořskou vodou má terasu se snack barem, kde ve večerním čase probíhají animační programy.

V ceně pobytu je zahrnuto: 7x ubytování; 7x polopenze – švédský stůl; úklid pokoje; výměna ručníků; závěrečný úklid; pobytová taxa; animace pro děti i dospělé; Wi-Fi v hale hotel, lehátka u bazénu (omezený počet).

V ceně není zahrnuto: doprava; cestovní pojištění, nápoje k večeři, parkovné - 1,2 EUR/den/auto – platí se na místě v recepci, plná penze (švédský stůl) za příplatek (platí se v CK/u prodejce)

V termínu 14.9. - 21.9.2024 se koná 3. ročník série turnajů jednotlivců v moderních šipkách DARTS OPEN 2024 v krásném prostředí Zelene Laguny u Poreče - více info ZDE.

 

 

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Dárkový poukaz na vycházku Prahou s privátním průvodcem od našeho tradičního vystavovatele - Prague City Tourism


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Prague City Tourism věnovala 4 dárkové poukazy na vycházku Prahou s privátním průvodcem. Nechte se okouzlit Prahou a poznejte hlavní město s oficiálními průvodci. Vydejte se na vaši vycházku snů. Poukaz lze využít na libovolnou vycházku v délce 2 hodin, pro 1 až 5 osob. Platnost poukazu je do 31. 12. 2024. Více informací na prague.eu/pruvodci.

Prague City Tourism můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Speciální nabídka od Uneeqly pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024


Tento rok jsme pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 opět připravili, ve spolupráci s naším partnerem, společností Uneeqly s.r.o. (inovace v turismu s využitím vesmírných technologií) slevu na používání aplikace Uneeqly za akčních 990 Kč měsíčně.

Společnost Uneeqly s.r.o. můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Velcí průvodci Bali & Lombok, Filipíny, Finsko, Irsko, Maroko od Lingea


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Partner veletrhu, společnost Lingea s.r.o., ve spolupráci s ABF a.s., věnovala do návštěvnické soutěže veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 celkem 10 velkých průvodců,  každý v hodnotě 790 Kč.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Polodenní prohlídka Prahy s průvodcem v termínu podle volby výherce od Asociace průvodců ČR


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Partner veletrhu, Asociace průvodců ČR, ve spolupráci s ABF a.s., věnovala do návštěvnické soutěže veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 celkem tři vouchery na polodenní prohlídku Prahy s průvodcem, v hodnotě 2 000 Kč, v termínu podle volby výherce.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


3 dny pobytu v Salcburku s bezplatným vstupem do 29 zajímavostí, muzeí a dalších výhod od společnosti ALPINmedia a města Salcburk


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Partner veletrhu, společnost ALPINmedia a město Salcburk, ve spolupráci s ABF a.s., věnovala do návštěvnické soutěže veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 tento Výherní ubytovací poukaz:

Specifikace poukazu: 3 denní pobyt ve městě Salcburk se Salzburg Card
Zajištěné služby:

3 denní slevová karta Salzburg Card pro 2 osoby (72 hodin)

Ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 4-hvězdičkovém hotelu v Salcburku

Každé ráno bohatá snídaně pro 2 osoby v hotelu

Hodnota poukazu: cca. 15 000 Kč

Prohlédněte si důkladně Salcburk a zažijte neopakovatené zážitky ve městě hudebního génia Amadea Mozarta. Salcburk je mnohem více než jen Mozartovo rodiště a město slavného hudebního festivalu. Při prohlídkách jeho nejzajímavějších pamětihodností se seznámíte s dávnou historií Salcburku a prožijete přitom celou řadu vzrušujících okamžiků a nečekaných překvapení: Pevnost Hohensalzburg, Mozartova muzea, Getreidegasse, Zámek Mirabell s krásnou zahradou, vodní hrádky v zámku Hellbrunn a ZOO, DomQuartier. Navštivte i vy nejzajímavější pamětihodnosti a pochopíte, proč město získalo titul Světové kulturní dědictví UNESCO. Více na www.salzburg.info.

SALZBURG CARD: Se slevovou kartou Salzburg Card máte možnost si za 3 dny prohlédnout až 75 neobvyklých atraktivních zajímavostí a jezdit městskou dopravou zdarma. Exklusivní slevová karta zajišťuje držiteli návštěvu 29 zajímavostí Salcburku zcela zdarma a návštěvu 46 zajímavostí za zvýhodněnou cenu. Vice informací na www.salzburg.info/salzburg-card

UBYTOVÁNÍ: Prožijete překrásné dny pobytu v tradičním rakouském 4-hvezdičkovém hotelu ve městě Salcburk. Poukaz lze využít jednorázově ve 3 po sobě jdoucích zvolených dnech / 2 noci. Ubytování je ve standardním dvoulůžkovém pokoji. Součástí je každé ráno bohatá snídaně. Další konzumace a nápoje v restauraci a baru (mimo snídani) nejsou zahrnuté v hodnotě poukazu. Konkrétní 4-hvězdičkový hotel bude určen podle vašeho termínu čerpání pobytu a vytíženosti. Fotografie hotelu jsou ilustrační.

Soutěžit můžete na IG veletrhu.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Roční předplatné časopisu Země Světa od našeho tradičního vystavovatele - společnosti GeoBohemia


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost GeoBohemia, s.r.o. věnovala 10 voucherů na roční předplatné moderního cestopisného měsíčníku Země Světa. Časopis je určen širokému okruhu čtenářů, má dlouholetou tradici a je jedinečný svým zaměřením na čistě monotematická vydání.

Časopis Země Světa můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Fórum cestovního ruchu 2024 - ESG (Environmental, Social and Corporate Governance)


Agentura CzechTourism si Vás dovoluje pozvat na dvanáctý ročník konference Fórum cestovního ruchu, která se uskuteční v pátek 15. března 2024. Fórum bude opět součástí veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD v areálu PVA EXPO Letňany.

Od loňského tématu udržitelnosti se posuneme k tématu ESG (Environmental, Social and Corporate Governance), se kterým se v posledních letech setkáváme čím dál častěji i v oblasti turismu. ESG je zkratka společenských hodnot týkajících se dopadů působení firem, organizací či korporací na životní prostředí, sociální prostředí a řízení. Součástí Fóra cestovního ruchu budou i panelové diskuze na témata aktivního a lázeňského turismu a jejich aktuálních trendů. Pozvánka ZDE.

Fórum cestovního ruchu bude probíhat v hybridní formě, pro všechny zájemce bude k dispozici online přenos.

Microsite k Fóru cestovního ruchu ZDE.

Pro účast na konferenci se registrujte ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Zpropaguj své město! – Studentská soutěž pro rok 2024 v rámci veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD!


Studenti jsou nedílnou součástí cestovního ruchu, proto i v letošním roce proběhne na veletrhu Holiday World a RegionWorld studentská soutěž zaměřená na marketing a prezentaci měst/regionů!

Druhý ročník je určen pro odborné, střední, vyšší odborné i vysoké školy nejen se zaměřením na cestovní ruch. Jejich úkolem je v rámci tříčlenných týmů zpracovat pro svého kamaráda videopozvánku a pozvat jej k nim do města či regionu a následně představit na podiu harmonogram celé třídenní akce včetně předpokládané finanční náročnosti.

Studentské soutěže vždy přináší originální nápady a mnoho profesionálů, a to i z řad cestovních kanceláří, se mohou pojetím výstupů velmi inspirovat.

Letošní ročník je připravován ve spolupráci Asociace cestovních kanceláří ČR a Českého dědictví UNESCO. Prezentace proběhnou v pátek 15. března 2024 v rámci doprovodného programu.

Zájemci ze škol se mohou obrátit na Asociaci: info@ackcr.cz.

Informační leták ke stažení ZDE.

Školy, které se zapojili do studentské soutěže od ACK ČR a UNESCO pro rok 2023 – Zpropaguj své město! ZDE.

Výsledky studentské soutěže od ACK ČR a UNESCO pro rok 2023 – Zpropaguj své město! ZDE.

KAPACITA SOUTĚŽNÍCH TÝMŮ NAPLNĚNA - DĚKUJEME VŠEM ZA ZÁJEM A PŘIHLÁŠKY!

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Velká cena cestovního ruchu 2023/2024


Na příštím ročníku HOLIDAY WORLD & REGION WORLD budou vyhlášeny výsledky 17. ročníku prestižní soutěže Velká cena cestovního ruchu. Chcete poměřit svoji kreativitu s konkurencí? Nechat si odborně posoudit své marketingové aktivity? Nebo „jen“ upozornit veřejnost na svůj výjimečný produkt či projekt? Pak neváhejte a již nyní vybírejte ze čtyř letošních soutěžních kategorií. Své projekty můžete přihlásit do 15. ledna. 2024.

Vyhlašovatelem soutěže je tradičně komunikační agentura COT group a partnerem i spolupořadatelem je společnost ABF, pořadatel mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Účast v soutěži je zcela zdarma.

Soutěžní kategorie naleznete zde:  https://komoraplus.cz/hlavni-vccr/

Více informací ZDE.

Pravidla VCCR ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


XII. ročník ankety KRAJ MÉHO SRDCE vyhlášen!


Pořadatelem ankety, probíhající v termínu od od 15. ledna 2024 do 29. února 2024, je redakce KAM po Česku, ve spolupráci s naší společností ABF, a.s., pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Krajští vítězové XII. ročníku ankety za rok 2023 převezmou své ceny v rámci 33. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 15. března 2024.

Anketě Kraj mého srdce byla udělena záštita Asociace krajů ČR.

Hlasovat můžete ZDE.

Úvodní tisková zpráva ZDE.

Tisková zpráva k průběhu ankety, 1.2.2024 ZDE.

Tisková zpráva k průběhu ankety, 21.2.2024 ZDE.

Bannery ke stažení 1140x140, 1080x1080, 600x450 a 165x165.

Logo ke stažení ZDE.

Odkaz na facebook ZDE.

anketa kam v cesku

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Výsledky nové studentské soutěže od ACK ČR a UNESCO pro rok 2023 – Zpropaguj své město!


Studenti jsou nedílnou součástí cestovního ruchu, proto v letošním roce proběhla nově na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD studentská soutěž zaměřená na marketing a prezentaci měst/regionů!

Letošní první ročník byl určen pro odborné, střední, vyšší odborné i vysoké školy nejen se zaměřením na cestovní ruch. Jejich úkolem bylo v rámci tříčlenných týmů zpracovat pro svého kamaráda či zahraničního studenta videopozvánku a pozvat jej k nim do města či regionu a následně představit na podiu harmonogram celé třídenní akce včetně předpokládané finanční náročnosti.

Studentské soutěže vždy přináší originální nápady a mnoho profesionálů, a to i z řad cestovních kanceláří, se mohou pojetím výstupů velmi inspirovat.

Letošní ročník byl připraven ve spolupráci Asociace cestovních kanceláří ČR a Českým dědictvím UNESCO. Prezentace proběhly 17. března 2023 v rámci doprovodného programu v hale 3, na "stage ACK ČR a AČCKA“ v čase 10:00 - 11:30 hod.

Výsledky:

1. místo

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
- soutěž zaštiťovala Ing. Martina Janásová​
- soutěžní tým pracoval ve složení Karolina Horsáková, Natálie Kučerová, Simona Kohoutová - 3. ročník
 

2. místo

Moravská střední škola s.r.o.
- soutěž zaštiťovala Jitka Ivanová
- soutěžní tým pracoval ve složení David Novotný, Tomáš Kristen, Martin Zdráhal

3. místo

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22
- soutěž zaštiťovala Milada Vágnerová
- soutěžní tým pracoval ve složení Natálie Korábová, Justýna Maděrová, Eva Šlosrová - 3. ročník

 

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Závěrečná zpráva HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023


Závěrečná zpráva z 31. ročníku veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 zde.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


ZACHRAŇ SVŮJ VALENTÝN DÍKY NAŠIM VYSTAVOVATELŮM Z VELETRHU FOR BEAUTY


Nestíháte vyrobit valentýnku? Nevadí. Pořiďte si na tuto skvělou příležitost pravé šampaňské a zachraňte svůj Valentýn naší speciální valentýnskou nabídkou od partnerů z veletrhu FOR BEAUTY na shopex.cz.

S radostí oznamujeme, že jsme na shopex.cz spustili společně s partnery Záhir Cosmetics, BK Beauty Keratin, Mibu a MOZABRICK naši speciální valentýnskou akci! Připravili jsme pro vás produkty, s kterými nešlápnete vedle a s kterými oslavíte tento zamilovaný den ve velkém stylu. Akce trvá až do 14. února, tak neváhejte!

Získejte 15% slevu na výrobky od partnera Záhir Cosmetics - jistota úspěšného dárku

Náš renomovaný partner z veletrhu FOR BEAUTY, Záhir Cosmetics, se s nadšením zapojil do této akce a nabízí exkluzivní slevu 15 % na všechny své sady a produkty v dárkovém balení. Ať už hledáte pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku nebo dárek pro svého muže v podobě péče o vousy, u Záhir Cosmetics najdete vysoce kvalitní, čistě přírodní výrobky bez zbytečné chemie.
 

Luxusní dárkové kosmetické sady na vlasy od BK Beauty Keratin - ideální volba pro něj i pro ni

Pro ty, kteří chtějí překvapit své blízké opravdu nadstandardní vlasovou kosmetikou, máme v nabídce bohatý výběr kosmetických sad od předního výrobce BK Beauty Keratin. Tyto sady jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak mužům, tak ženám, a jsou ideálním způsobem, jak vyjádřit svou péči.
 

Oslavte Valentýna pravým šampaňským - užijte si 20% slevu při koupi alespoň 2 láhví

Co by to byl za Valentýn bez skleničky šampaňského? Pro tuto příležitost jsme připravili speciální slevu 20 % na celý sortiment šampaňského při koupi minimálně dvou láhví. Vyberte si z naší exkluzivní nabídky a učiňte tento den nezapomenutelným.
 

Valentýnská akce na foto-konstruktéry MOZABRICK  - dárek, který potěší nejen vaši drahou polovičku

Víme, jak těžké je překvapit své blízké, a proto vám s láskou pomůžeme. Pokud vaše drahá polovička nebo někdo jiný z rodiny či kamarádů rád něco vytváří vlastníma rukama, můžete si bez obav objednat sadu MOZABRICK. A pokud ne, pak sestavte obrázek z vaší fotografie a hotový obrázek věnujte jako dárek. Zaručujeme moře emocí a WOW-efekt.
 

Navštivte nás na shopex.cz a nechte se inspirovat naší rozmanitou nabídkou, která splní veškerá vaše očekávání. Tato valentýnská akce je šancí, jak najít dokonalé dárky pro vaše milované, a to vše s garantovanou kvalitou a stylovým balením. Ale pozor, Valentýn je tady již přesně za týden, tak neváhejte!

Přejeme vám krásný Valentýn plný lásky a radosti.


S pozdravem,
Tým Shopex.cz

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Kalendář akcí pro rok 2024


Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


PF 2024


ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Šťastné a bezstarostné Vánoce: Objevte naši rozmanitou nabídku dárků pro všechny!


Vánoce se neodmyslitelně blíží a utečou, než si to stačíme uvědomit. Abyste se vyvarovali stresu spojeného s nákupem vánočních dárků, máme pro vás dobrou zprávu. Připravili jsme pro vás vánoční stránku, kde si každý může vybrat ty nejkrásnější dárky pro své blízké.Do naší vánoční kampaně se zapojilo mnoho našich skvělých partnerů. Společně s nimi jsme připravili akční nabídku na širokou škálu dárků a produktů, které vám a vašim blízkým pomohou udělat Vánoce nezapomenutelnými.

 

Dárky pro kutily jsme zajistili díky spolupráci s firmou Beno, která je elektrotechnickou firmou s dlouholetou tradicí od roku 1990. Jejich produkty budou skvělým dárkem pro všechny, které baví práce v dílně nebo na zahradě.

 

Pro sportovce jsme připravili špičkový cyklistický sortiment značky Spiuk. Spiuk je značka, kterou nosí cyklisti na 5 kontinentech, a to včetně extrémních podmínek, jako je poušť v Marrákeši nebo ledové silnice v norském Tromsu. Spiuk je také osvědčeným partnerem při náročných závodech, jako je Tour de France, XC světový pohár, olympijské hry nebo Kona Ironman. Pro všechny, kteří se věnují cyklistice, budou tyto produkty perfektním vánočním dárkem.

 

Nemohli jsme zapomenout ani na ty, kterým udělají největší radost hračky. V naší nabídce najdete nejen edukativní hračky pro všestranný rozvoj dětí z kvalitních materiálů od partera Toypex, ale také Pecka hračky, které jsou v tuto chvíli velkým hitem a potěší každého malého i velkého člena vaší rodiny.

 

Naši akční vánoční nabídku jsme rozšířili i o roztomilé dětské oblečení a pohodlné osušky, které budou dětem poskytovat pohodlí a teplíčko po každém koupání. Kromě toho nabízíme i jemnou kosmetiku speciálně navrženou pro citlivou pokožku miminek.

 

Nemůžeme zapomínat ale ani na naše čtyřnohé přátele, kteří si také zaslouží dárek pod stromeček. V kategorii 'Dárky pro domácí mazlíčky' najdete řadu skvělých produktů pro vaše psí nebo kočičí kamarády.

 

Pro všechny milovníky a milovnice krásy a kosmetiky máme širokou nabídku kvalitní kosmetiky. U nás najdete pleťovou, tělovou i vlasovou kosmetiku, která udělá každodenní péči ještě příjemnější. Samozřejmě myslíme i na vegany, pro které jsme připravili speciální nabídku veganské kosmetiky.

 

Nabídka dárků pro naše babičky a dědečky zahrnuje mnoho krásných produktů z ovčí vlny, díky kterým se budou cítit jako v bavlnce. V naší kategorii 'Dárky pro prarodiče' najdete teplé, měkké deky a polštářky z ovčí vlny, které zaručí příjemný spánek a pohodlí během chladných zimních nocí i v křesle při čtení knížky. Naše elastické ortézy na klouby poskytují podporu a úlevu od bolesti, zlepšují krevní oběh a pomáhají udržet klouby zpevněné a zahřáté. A pro ty, kteří si rádi odpočinou u televize, máme televizní pytle, které zajistí pohodlné posezení.

 

A pro všechny workoholiky máme krásné batohy, tašky na notebook nebo ergonomické židle pro zdravá záda. Ergonomické židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podporu zádům a krku, což je klíčové pro udržení správného držení těla a zdraví páteře. Tyto židle jsou ideální nejen pro práci na home office, ale také pro dlouhé hodiny strávené u stolu při čtení, psaní nebo relaxaci. 

 

Sledujte naši vánoční kampaň a přijďte k nám pro dárky, které pořídíte nejen na veletrzích konaných na PVA EXPO PRAHA. Pokud budete mít čas ve dnech 7.12. – 10.12.2023, budeme moc rádi, když se společně uvidíme na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Věříme, že na shopex.cz nebo na veletrhu dárků a dekorací nějakou inspiraci na Vánoce určitě naleznete.

 

Přejeme vám kouzelné Vánoce! 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Akce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz


Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství!

Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.


V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

A co by mělo nemělo chybět v každém kufříku na výtvarnou výchovu?  

Trojhranné pastelky a výtvarný set malování fixami, protože barvit a kreslit je zábava! Díky sadě fixů a barevných trojhranných pastelek si můžete být jisti, že se děti budou těšit na každou hodinu výtvarné výchovy. Navíc přizpůsobený tvar pastelek pro dětskou ruku zaručí, že se malým dětem dobře drží.

Univerzální barvy KLECKSI: Dejte prostor vyjádřit svým dětem jejich emoce. Povzbuďte jejich kreativitu. Barvy lze použít na jakýkoli povrch, dokonce i na okna a vertikální plochy. Děti mohou tvořit pomocí štětců, houbiček, razítek a zamilují si je hlavně jako prstovou barvu. 

Měkká netvrdnoucí modelína: Podněcujte dětskou fantazii! Modelína je skvělou pomůckou, která umožňuje tvořit různé tvary a objekty. Navíc děti zabaví na dlouhé hodiny a rozvíjí tak jejich schopnost soustředit se.

Procvičujte se svými školáky psaní a počítání. Díky těmto produktům se děti budou učit s radostí:

MAGPAD Multi – magnetická tabulka: Podpořte děti při rozvíjení psacích dovedností nebo počítejte příklady, které si sami vymyslíte s naší magnetickou tabulkou.

Spaghetti pad Start herní set:  Procvičujte se svými školáky správné držení ruky při psaní, rozvíjejte zručnost a trénujte tlak, jenž má být vyvíjen na tužku.

Stavebnice Playmais Fun to learn - čísla: Učte své děti hrou. Pořiďte jim stavebnice ze sady Playmais Fun to learn, které jsou ideální pro první školní hru nebo si s nimi zahrajte SMARTBLOCK, hru, která dětem pomůže pochopit základy geometrie a prostorové představivosti a je ideální volbou pro první seznámení s písmeny a čísly.

Dětská váha opice: Procvičujte se svými prvňáčky vážení a počítání. Tato dětská váha je perfektní pomůcka pro holky i kluky, díky které se naučí čísla perfektně rozeznávat a trénovat si počítání. Správné množství opiček na jedné straně váhy vyvažuje správně přiřazená číslice na straně druhé. Cílem je vyvážit obě strany přidáváním či ubíráním figurek na pravou a levou stranu váhy.

Child Friend Spočítej a přiřaď: Chcete zabavit svého prvňáčka a zároveň ho podpořit v učení? Pořiďte mu magnetickou deskovou hru Child Friend Spočítej a přiřaď a zabavte ho na dlouhé zimní večery.

V dnešní době je anglický jazyk nepostradatelnou součástí každodenního života.  Proto je vhodné učit děti druhý jazyk už od předškolního věku. Barevné didaktické dřevěné puzzle s dílky různých tvarů a předlohami s anglickými slovíčky je ideální vzdělávací pomůckou vhodnou pro výuku geometrie i angličtiny. 

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost připravit vaše děti na úspěšný školní rok s našimi zábavnými a praktickými školními pomůckami. Tato akce je platná jen do konce srpna, takže neváhejte a nakupujte ještě dnes.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA Expo Praha


Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku!

Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE, která vystavuje na veletrhu Motocykl Praha. Tato společnost je hrdý držitel prestižního certifikátu nejlepšího prodejce PITBIKE. 

Tento certifikát nám poskytuje jistotu, že WMX STORE nabízí nejen produkty, ale i odborné znalosti, které zákazníci shopex.cz ocení. Bez ohledu na to, zda jste zkušený jezdec nebo teprve začínáte, WMX STORE vám poskytne všechnu nezbytnou podporu a vybavení, abyste dosáhli svých cílů.

WMX STORE je místo, kde začíná vášeň pro dobrodružství mimo silnici. Díky jejich snaze být jedničkou na trhu a díky prvotřídnímu zákaznickému servisu se stávají skvělým partnerem pro naši komunitu motosport nadšenců.

Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokáže zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

Využijte tuto skvělou příležitost a nakupujte na našem online obchodním portálu shopex.cz, kde můžete objevovat prvotřídní produkty od WMX STORE!
 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


TZ MBM TOURISM PRAGUE 2023


Enterprise Europe Network úspěšně propojila podnikatele v cestovním ruchu: celkem proběhlo 173 online i osobních jednání. Závěreční zpráva k dispozici ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 video report


ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


TTG, mediální partner veletrhu opět připravil speciální veletržní vydání a "Holiday World 2023 Hot Tips"


ttg.cz je informační a zpravodajský portál pro každého, kdo se zajímá o cestovní ruch – pro profesionály i cestující veřejnost. Značka TTG Czech je součástí mezinárodní rodiny publikací TTG s tradicí od roku 1953.

ttg.cz, mediální partner veletrhu, opět připravil speciální veletržní vydání (k nahlédnutí ZDE) a nechyběla ani sekce "Holiday World 2023 Hot Tips" (k nahlédnutí ZDE).

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Pozvánka na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD premiérově v BUS TV


Pozvánka na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD se v letošním roce premiérově objevila v BUS TV od společnosti inpublic group s.r.o.

Společnost inpublic group s.r.o. zajišťuje kromě výše uvedených reklamních kampaní na informačních panelech v MHD i reklamu na dotykových panelech ve školách ÀMOS vision.

Veletrh byl promován formou 15ti vteřinových spotů v pěti vybraných městech: České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Pardubice a Plzeň.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


360° video z veletrhu od našeho tradičního vystavovatele - společnosti Turistika.cz


Společnost Turistika.cz natočila na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023, 360° video, které si můžete prohlédnout zde:

Vytvořena byla i zkrácená orientační 360° interaktivní virtuální prohlídka ZDE, vč. pozvánek do jižních Čech nebo Plzeňského kraje.

Společnost Turistika.cz můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Výsledky soutěže TOP EXPO 2023


I v rámci 31. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD proběhlo vyhlášení úspěšné soutěže o nejlepší expozici a propagační materiály veletrhu.... Soutěžilo se 5 kategoriích a udělilo se celkem 15 cen TOP EXPO 2023.

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 25 m2

            1. místo           RIVIERA TOUR

            2. místo           ZILLERTAL TOURISMUS

            3. místo           CK VIVA travel

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 60 m2

            1. místo           TURKISH AIRLINES

            2. místo           MOROCCAN NATIONAL TOURIST OFFICE

            3. místo           JAPAN NATIONAL TOURISM ORGANIZATION

            3. místo           DEPARTMENT OF TOURISM AND RESORTS OF ADJARA

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE DO 100 m2  

            1. místo           EGYPTIAN TOURISM PROMOTION BOARD

            2. místo           PLZEŇSKÝ KRAJ

            3. místo           CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU JIŽNÍ MORAVA   STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO

            3. místo           NITRIANSKY SAMOSPRÁVNY KRAJ

                       

kategorie NEJPŮSOBIVĚJŠÍ EXPOZICE NAD 100 m2           

            1. místo           SLOVAKIA TRAVEL

            2. místo           STŘEDOČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU

                       

kategorie NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PROPAGAČNÍ MATERIÁL   

            1. místo           STŘEDOČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU

            2. místo           NITRIANSKY SAMOSPRÁVNY KRAJ

 

 

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Šestnáctý ročník Velké ceny cestovního ruchu zná vítěze


Na letošním ročníku HOLIDAY WORLD & REGION WORLD byly opět vyhlášeny i výsledky Velké ceny cestovního ruchu. Organizátor soutěže, komunikační agentura COT group s.r.o., oznámila vítěze letošního ročníku hned po zahájení veletrhů, v pátek 19. března 2023 ve 12:30 hod. v rámci konference Fórum cestovního ruchu v hale 8.

Rekordních 60 produktů, kampaní a dalších počinů od 44 přihlašovatelů se utkalo v celkem 4 soutěžních kategoriích:

 • NEJLEPŠÍ INOVATIVNÍ MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE
 • NEJLEPŠÍ ELEKTRONICKÝ PROJEKT
 • NEJLEPŠÍ UDRŽITELNÝ PROJEKT
 • NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRODUKT

Tisková zpráva ZDE.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Více o ocenění ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Záznam živého streamu z HOLIDAY WORLD a FOR CARAVAN


ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Dárkový poukaz na komentovanou prohlídku hradu, expozici českého vinařství, vč. degustace pro skupinu 6ti osob od našeho partnera Vydavatelství KAM po Česku s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost KAM po Česku věnovala dárkový poukaz na komentovanou prohlídku hradu, expozici českého vinařství, vč. degustace pro skupinu 6ti osob v Litoměřicích.

HRAD LITOMĚŘICE
V letech 2007-2011 proběhla nákladná rekonstrukce a přestavba bývalého gotického hradu s pracovním názvem „Svatostánek českého vinařství“. Jejím výsledkem je multifunkční prostor, jehož součástí je revitalizované nádvoří a správní budova. Posláním Hradu Litoměřice je mimo jiné šíření vinařské tradice regionu, která sahá až do dob krále Karla IV. Vína jsou uchovávána v ideálních podmínkách sklepních prostor, na které navazuje i degustační místnost s původní kamennou dlažbou a klenutými stropy. Díky moderně vybavenému konferenčnímu sálu se zachovanými gotickými artefakty se Litoměřice stávají centrem kongresové turistiky. Hrad byl vyhlášen stavbou roku Ústeckého kraje 2013.

KAM po Česku můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Za přírodou do hor pohodově


Vydejte se s CK HOŠKA TOUR za vycházkami po nejkrásnějších koutech Alp. Alpskou přírodu můžete objevovat i pohodově s pomocí lanovek a autobusů. S CK HOŠKA TOUR máte navíc příležitost do hor vyrazit s průvodcem a se skupinou podobně naladěných lidí. Stavte se a nechte si poradit na stánku cestovní kanceláře v hale 3. 

V pátek a v sobotu se můžete nechat inspirovat cestovatelským promítáním o objevování švýcarských hor nejen lanovkami, ale i horskými vlaky.  

Pátek: 14:30 - "stage ACK ČR a AČCKA“ v hale 3 

Sobota: 12:30 - "stage ACK ČR a AČCKA“ v hale 3 

Na neděli poté má CK HOŠKA TOUR připravené promítání o Jordánsku. 

CK HOŠKA TOUR je specialista na poznávací zájezdy a cesty za pěší turistikou nebo cyklistikou. Mimo aktuálních zájezdů na webu či v katalogu zorganizuje i zájezdy na zakázku pro skupiny nebo školy. Cestovní kancelář můžete sledovat a nechat se inspirovat na Facebooku nebo na YouTube

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Dárkový poukaz na libovolný zájezd pořádaný CK ADVENTURA


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Cestovní kancelář Adventura letos věnovala dárkový poukaz na jakýkoliv zájezd dle vlastního výběru z nabídky CK Adventura v hodnotě 20 000 Kč. Cestovní kancelář Adventura je největší cestovní kancelář zaměřená na poznávací a aktivní dovolenou a na českém trhu působí již od roku 1990. Držitel výhry může vybírat z více než 400 titulů zájezdů do celého světa, od klasických poznávacích zájezdů po ty aktivní v podobě dovolené na kole či turistických a lyžařských zájezdů. Těšit se může na originální dovolenou plnou zážitků, v malé skupině a pod vedením zkušeného průvodce. Zájezdy se nabízejí v široké škále náročností – lze najít jak cesty vhodné pro rodiny s malými dětmi, tak výpravy určené zdatným cestovatelům. Přímo na veletrhu se lze inspirovat pro svou příští dovolenou a splnit si s Adventurou svůj cestovatelský sen!

Cestovní kancelář Adventura můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Autogramiády Igora Brezovara a Martina Úbla


Tradiční partner veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, společnost Nakladatelství JOTA, připravila pro návštěvníky hned dvě zajímavé autogramiády s autory knih.

V pátek 17. března v čase 15:30 - 16:00 se můžete osobně potkat s Martinem Úblem, autorem knihy a stejnojmenného projektu Stezka Českem.

V neděli 19. března v čase 13:00 - 13:30 se pak můžete setkat s Igorem Brezovarem, motorkářskou legendou, nezkrotným rebelem, cestovatelem, hrdinou televizního seriálu Po jedné stopě a autorem knihy Igor Brezovar. Velká cesta začíná.

Autogramiády proběhnou v expozici Nakladatelství JOTA, která se nachází v hale č. 3, číslo stánku 3A19.

Knihy obou autorů si můžete na stánku zakoupit s 20% veletržní slevou.

Časopis Nakladatelství JOTA můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


VYSTAVOVATELÉ AKTIVNĚ ZAPOJENÍ DO LETOŠNÍ HRY "KDO SI HRAJE OBJEVUJE"


Objevte skvělou nabídku našich vystavovatelů, se kterými se v okamžiku přenesete do mnoha koutů celého světa a získejte sladkou odměnu.

Návštěvníci mohou na výstavní ploše HOLIDAY WORLD & REGION WORLD hledat expozice našich níže uvedených vystavovatelů a skenovat na každé expozici jeden herní QR kód. Za minimálně 7 bodů (= naskenovaných QR kódů) obdrží následně na stánku Uneeqly (Hala 3, stánek č. 3B03) sladkou odměnu v barvách HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Přejeme návštěvníkům moře zábavy a dobrou chuť :-)

 

Jak se zapojit do HRY VELETRHU:
1. Přihlaste se do aplikace Uneeqly (pokud aplikaci ještě nemáte - nainstalujte ji pomocí níže přiloženého QR kódu)

2. V aplikaci v dolní liště zvolte tlačítko Scanovat QR kód
3. Načtěte mobilním telefonem QR kód na stáncích partnerů veletrhu. Bod se vám automaticky přičte do herní karty. 
4. Po nasbírání 7 herních bodů do hrací karty se vám zobrazí bonusový voucher, kterým se prokážete na stánku Uneeqly a získáte sladkou odměnu

 

Herní body můžete sbírat zde:

 • SLOVAKIA TRAVEL, 4A15
 • Plzeňský kraj, 3C08
 • Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace, 3B07
 • KAM po Česku, z.s. 3A17
 • Česká unie cestovního ruchu, z.s., 3B08
 • České dědictví UNESCO, 3B09
 • RIVIERA TOUR s.r.o., 3B15
 • Hala 3, " stage ACK ČR a AČCKA“
 • Hala 4, "Hlavní stage" 3

 

 

 

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Zažijte opravdovou dovolenou na Východní Moravě!


Zažijte opravdovou dovolenou na Východní Moravě!

Co vás tady čeká?

 • místa známá, ale i ta, která čekají na to, až je objevíte
 • místa, kde věří v přírodu
 • místa, kde nezapomínají na tradice
 • místa, kde mají srdce otevřená

Východní Morava – tam, kam se budete chtít vracet.

Východní Moravu můžete sledovat na facebooku ZDE a na instagramu ZDE.

Najdete nás na stánku 3 - B24 hala 3.

 

Léčivé minerální prameny v Luhačovicích

 

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

 

Pozorovatelnu Durch (foto Jan Zainer)

 

Rymice (foto Alžběta Zdražilová)

 

Baťův kanál

 

Zlín, Budova 21, pojízdná kancelář

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Soutěž o 2 zpáteční letenky z Prahy do Hurghady s leteckou společností Air Cairo


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD bude probíhat soutěžní kvíz o 2 ceny v podobě zpátečních letenek z Prahy do Hurghady s Air Cairo. Proto se nezapomeňte zastavit na stánku Egyptian Tourism Promotion Board (H4-B10) a vyplňte jednoduchý kvíz o letecké společnosti Air Cairo a tím se zapojíte do soutěže slosování o letenky. Losování proběhne v neděli ve 14:00 na stánku Egypta.

O letecké společnosti Air Cairo

Air Cairo provozuje pravidelné lety z Prahy nebo Bratislavy do Hurghady. Od letního letového řádu nabídne spojení také do oblíbené Marsy Alam a to 2x týdně. Na pravidelných linkách si mohou cestující předem objednat seating, teplé jídlo, zavazadlo navíc nebo si předplatit přepravu sportovního vybavení.

Air Cairo je přidružená společnost EgyptAir provozující pravidelné a nepravidelné lety z různých letišť v Egyptě, jmenovitě Sharm El-Sheikh, Hurghada, Marsa Alam, Alexandria, Sfinga, Káhira, Luxor, Assiut a Sohag, na 62 mezinárodních a vnitrostátních letišť.

Air Cairo se pyšní svou moderní a mladou flotilou 30 letadel provozovaných zkušenými, ambiciózními a na služby zaměřenými zaměstnanci. Flotila se skládá z 21 A320 CEO/NEO, 6 ATR72-600 a 3

E190 vytváří síť, která pomáhá cestujícím snadno přestoupit přes některá z letišť Air Cairo na vnitrostátní letiště. Široká škála vnitrostátních a mezinárodních sdílených letů provozovaných společností EgyptAir dále doplňuje síť Air Cairo a nabízí návaznost pro tyto cestující.

Air Cairo je členem IATA a je uznáván jako IOSA - IATA Operational Safety Audit-operator s jedním z nejvyšších bezpečnostních záznamů. Kromě toho hlavní touroperátoři ve všech destinacích provozovaných Air Cairo uznávají Air Cairo jako jednoho z nejspolehlivějších a nejpřesnějších dopravců.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


POZNEJTE SVĚT S ADVENTUROU!


Cestovní kancelář ADVENTURA již více než 30 let organizuje pro nadšené cestovatele originální a pečlivě připravené zájezdy – ve vyvážené kvalitě programu a služeb a realizované v malých skupinách zkušenými průvodci. Na více než 150 různých poznávacích zájezdech do celého světa se můžete s ADVENTUROU vydat za kulturou a historií, poznat zajímavá etnika a život místních obyvatel, kochat se přírodními krásami… Nabízí i zakázkové akce a zájezdy na míru pro firemní klientelu, zájmové skupiny, školní kolektivy i individuální zájemce.

Cestovní kancelář ADVENTURA můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


RETRO V TATRÁCH SKONČILO, AŤ ŽIJE NOVÉ RETRO V JESENÍKÁCH !!!


CK ATIS nenechala svůj 15ti letý úspěšný retroprojekt umřít. Nové zážitky, nové výlety a plný kufr recese pod Pradědem.

Více informací k retroprojektu ZDE.

Cestovní kancelář ATIS můžete sledovat i na facebooku ZDE a instagramu ZDE.
 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


VEZMĚTE SVOJE KOLO NA DOVOLENOU A NAČERPEJTE ENERGII V PŘÍRODĚ!


V nabídce cestovní kanceláře ADVENTURA najdete nejen klasické poznávací zájezdy, ale také více než 100 různých cyklistických zájezdů – ve formě cyklopobytů v Evropě pro celou rodinu i pohodové cyklistiky v exotice. Ti nejzdatnější se pak mohou pokusit pokořit některou ze světových cyklistických výzev… Aktivní nabídka obsahuje i mnoho možností pro pěší turisty, kteří se s ADVENTUROU mohou vydat na více než 160 různých turistických zájezdů – podniknout rodinné vycházky v Alpách i himálajské treky, pěší výlety v krásné přírodě národních parků i atraktivní výstupy ve světových horách, a to jak v létě pěšky, tak v zimě na běžkách či skialpech.

Cestovní kancelář ADVENTURA můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


CENTRÁLNÍ STEZKA - NOVÁ TRASA PROJEKTU VIA CZECHIA


Dálkové trasy se v Česku těší stále větší oblibě a již dávno neplatí, že za nimi musíte cestovat do zahraničí. Naši zemi křižuje od severu k jihu, od západu k východu několik tisíc kilometrů dálkových tras Via Czechia, na které každoročně vyráží množství turistů, poutníků a nadšených dobrodruhů. Nově vzniklá Centrální stezka vás opět povede od nejzápadnějšího bodu ČR k tomu nejvýchodnějšímu, tentokrát ale pomyslným středem země. Stezka nabízí přes 1 000 km dlouhou trasu a prochází přes několik středových bodů ČR: geometrický střed v Číhošti, střed diagonál v Golčově Jeníkově a střed podle hranic v Senešnici. Centrální stezka je také první dálkovou trasou v Česku, která má samostatné trasy pro pěší, cyklisty, běžkaře i vodáky.

Nezáleží, jestli chcete poznat jen některou z etap, projít všechny postupně nebo se vydat na několikaměsíční pouť. Centrální stezka je tu pro všechny, co mají chuť vydat se za dobrodružstvím, poznat krásná místa naší země či zkusit něco nového. Je zde pro ostřílené chodce i pro ty, kteří stále sbírají odvahu. Pro zdatné sportovce i začínající nadšence. Zalistujte knihou, načerpejte inspiraci a vyražte i vy!

Přijďte se s novou trasou seznámit osobně, těšíme se na vás:

Po každé přednášce bude následovat krátká autogramiáda v expozici vystavovatele Svět outdooru, s.r.o. (3C15) a následně bude možnost zakoupit knihy z edice Via Czechia.

Via Czechia můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Speciální nabídka od Uneeqly pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023


Tento rok jsem pro vystavovatele HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 připravili, ve spolupráci s naším partnerem, společností Uneeqly s.r.o. (inovace v turismu s využitím vesmírných technologií) slevu na používání aplikace Uneeqly za akčních 190 Kč měsíčně.

Společnost Uneeqly s.r.o. můžete sledovat na facebooku ZDE i na instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


VÍTEJTE NA FILIPÍNÁCH


Mabuhay! Vítejte na Filipínách. Navštivte  nás a zažijte naši přírodní a kulturní rozmanitost. Pobavte se v našich čistých a osvěžujících vodách. Užijte si krásu a vitalitu naší flóry a fauny. Anebo jen prostě relaxujte a uvolněte se v našich poklidných horách a zahradách.

 

Vy, kteří už jste zamilováni do Filipín, vítejte zpět na našem pobřeží. Z naší vlastní zkušenosti víme, že s Vámi bude větší zábava.

Navštivte filipínský stánek na Holiday World and Region World 2023 ve dnech 17. až 18. března 2023.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


FOTR NA TRIPU V SOBOTU NA HLAVNÍ STAGE V HALE 4!


Naše jarní veletrhy HOLIDAY WORLD a FOR CARAVAN budou mít vzácného hosta. O cestování ve stopách Odyssea po středomořských ostrovech přijde do PVA EXPO PRAHA vyprávět Pepa Vrtal alias FOTR NA TRIPU, kterého náš organizátorský tým, v čele s Janica Ciglianová a Vanda Petrov (Yousifová) podporuje.

Se svou tripující rodinkou právě vyrazil do oblasti, která čítá asi 4300 ostrovů a kdybyste na každém z nich strávili jeden den, budete putovat dvanáct let. Která místa stojí za návštěvu a jaké zajímavosti je dobré si nenechat ujít, to se u nás na výstavišti dozvíte od Pepy v sobotu 18. března 2023. Těšíme se na návštěvníky v 16:00 hod., v hale 4 na "Hlavní stage".

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Školy zapojené do nové studentské soutěže od ACK ČR a UNESCO pro rok 2023 – Zpropaguj své město!


Studenti jsou nedílnou součástí cestovního ruchu, proto v letošním roce proběhne nově na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD studentská soutěž zaměřená na marketing a prezentaci měst/regionů!

Letošní první ročník je určen pro odborné, střední, vyšší odborné i vysoké školy nejen se zaměřením na cestovní ruch. Jejich úkolem je v rámci tříčlenných týmů zpracovat pro svého kamaráda či zahraničního studenta videopozvánku a pozvat jej k nim do města či regionu a následně představit na podiu harmonogram celé třídenní akce včetně předpokládané finanční náročnosti.

Studentské soutěže vždy přináší originální nápady a mnoho profesionálů, a to i z řad cestovních kanceláří, se mohou pojetím výstupů velmi inspirovat.

Letošní ročník je připravován ve spolupráci Asociace cestovních kanceláří ČR a Českým dědictvím UNESCO. Prezentace proběhnou 17. března 2023 v rámci doprovodného programu v hale 3, na "stage ACK ČR a AČCKA“ v čase 10:00 - 11:30 hod.

ŠKOLY PŘIHLÁŠENÉ DO SOUTĚŽE:

 • Obchodní akademie Bubeneč
  - soutěž zaštiťuje Zuzana Kafková
  - soutěžní tým pracoval ve složení Alice Bártová, Julie Čížková, Václava Pytlounová - 3. ročník
  - soutěžní tým pracoval ve složení Filip Jošt, Lukáš Klimeš (Sandra Procházková), Michal Pfleger - 4. ročník
   
 • Moravská střední škola s.r.o.
  - soutěž zaštiťuje Jitka Ivanová
  - soutěžní tým pracoval ve složení David Novotný, Tomáš Kristen, Martin Zdráhal
ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Dárkový voucher na víkendový pobyt ve srubové chatě v Údolí Volavek od našeho partnera Quantum Media Production s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Quantum Media Production s.r.o. letos věnovala voucher na víkendový pobyt ve srubové chatě v Údolí Volavek v hodnotě 3 000 Kč.

 

PŘÍRODNÍ CENTRUM "ÚDOLÍ VOLAVEK"
Hledáte místo v nedotčené přírodě pro odpočinek od stresu a každodenního shonu?
V Údolí Volavek najdete přírodní stavby, ve kterých se můžete ubytovat (chaty, týpí, hliněno-slaměný dům).
V okolí je rozsáhlý les s mnoha kouzelnými místy a lesními rybníčky, 2 minuty chůze pak velký Zaječí rybník. Na výlet můžete vyrazit na hrady Gutštejn nebo Krasíkov, k poutnímu místu Panenky Marie ve skalách, do přírodního parku Úterský potok, do minizoo v Kokašicích a mnoho dalších míst. V horkém létě je skvělý nápad vykoupat se v zatopeném lomu na Hradišťském vrchu u Konstantinových lázní.
Údolí volavek přímo sousedí s cyklostezkou, okolí je pro cyklistické výlety jako stvořené. V blízkosti je i stezka na kolečkové brusle. V zimě můžete vyrazit na běžkách nebo na sněžnicích.
Pro milovníky golfu se nabízí i možnost navštívit 10 minut autem vzdálené golfové hřiště Klášter Teplá.

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


3 x volná vstupenka pro 2 osoby do Mlýna Hoslovice od našeho partnera Vydavatelství KAM po Česku s.r.o.


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost KAM po Česku věnovala 3 x volnou vstupenku pro 2 osoby Mlýna Hoslovice

Areál vodního mlýna leží v obci Hoslovice 17 km jihozápadně od Strakonic u Hoslovického potoka. Tvoří jej tři stavby – mlýn s obytnou částí, chlévy s kolnou a stodola. Patří k němu také rybníček s náhonem, sad a louky.
Návštěva vás přenese do dob dávno minulých. Autentický obraz života na mlýně připomíná původní hospodářské vybavení s funkčním mlecím zařízením a domácí zvířátka.
Zapůsobí na vás také životní příběh rodiny Harantů, posledních mlynářů.
Celkovou atmosféru pak dokreslují pravidelné akce s programem pro děti, pouštěním mlýnského kola, ukázkami starých řemeslných technik spojených s ochutnávkou tradičních pokrmů a čerstvě upečeného chleba.
Vodní mlýn a pan mlynář si také zahráli ve třech českých pohádkách: Kouzla králů, Vodník a Karolínka, Tři bratři.

KAM po Česku můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Voucher na 25% slevu z ceny pobytu pro celou rodinu v Luxury Chaletdorf Hochoben Mallnitz od společnosti ALPINmedia


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v rámci níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost ALPINmedia letos věnovalo voucher na 25% slevu z ceny pobytu pro celou rodinu v

 • Luxury Chaletdorf Hochoben Mallnitz - V chaletdorfu v horské obci Mallnitz, ve výšce přes 1200 metrů nad mořem, naleznete svůj nový prázdninový domov. Obklopeni idylickým horským světem, zcela zapomenete na každodenní život.

Mallnitz leží uprostřed jedné z nejpůsobivějších turistických oblastí v Evropě. Na úpatí masivu Ankogl vás obklopí úchvatná horská kulisa pohoří Vysokých Taur. Pokud toužíte po vysokohorském dobrodružství, uděláte nejlépe, když se vydáte na vysokohorskou túru do 3000 metrů. Na své si zde v létě přijdou i silniční cyklisté, horští cyklisté, paraglidisté, rybáři, raftaři, vyznavači canyoningu a wakeboardingu.

U chaletu na vás čeká prostorná sluneční terasa, která nabízí působivý výhled na mimořádné hory regionu. Každý Chalet má vlastní saunu, stylová kamna na dřevo v obývací části, dobře vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice pro 2 osoby, prostornou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pokud nechcete vařit, v restauraci uprostřed chaletdorfu se můžete oddávat kulinářským lahůdkám a malí návštěvníci najdou dostatek prostoru na hraní a běhání v našem vnitřním dětském koutku i na venkovním hřišti.

Více informací o resortu na www.alpinresort.cz.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Anketa KRAJ MÉHO SRDCE - výsledky XI. ročníku


Pořadatelem ankety, probíhající v termínu od od 1. ledna 2023 do 28. února 2023, byla redakce KAM po Česku, ve spolupráci s naší společností ABF, a.s., pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Krajští vítězové XI. ročníku ankety za rok 2022 převezmou své ceny v rámci 31. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 17. března 2023. S výsledky XI. ročníku se můžete seznámit ZDE.

Anketě Kraj mého srdce byla udělena záštita Asociace krajů ČR.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Trekové hole HUSKY Scaup od našeho tradičního vystavovatele - společnosti Turistika.cz


V rámci doprovodného programu veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023 bude opět probíhat návštěvnická soutěž, v níž mohou návštěvníci vyhrát celou škálu cen. Z minulého ročníku si návštěvníci odnášeli pobyty u moře i na horách, v ČR, SR i zahraničí, turistické průvodce, čestné vstupenky do mnoha objektů v celé ČR, zajímavé knihy, roční předplatné oborových časopisů, outdoorové vybavení, soudky piva, dárkové balíčky nebo třeba základní kurz průvodce Prahou.

Společnost Turistika.cz věnovala trekové hole HUSKY Scaup. Hole hliníkové konstrukce vynikají lehkostí a pevností zároveň. Tvarovaná rukojeť z EVA pěny vám padne do ruky. Díky Flip-Lock systému lze pohodlně nastavit potřebnou výšku holí. Hole SCAUP budou neocenitelným pomocníkem na vašich cestách a výletech. Kvalitní outdoorové vybavení a oblečení najdete na webu Ceskyraj.com.

Materiál: hliník
Hrot: wolfram
Rukojeť: EVA výlisek + plastová hlava
Rozměry: 63-136 cm
Hmotnost: 240g (jedna hůl)

Společnost Turistika.cz můžete sledovat také na facebooku ZDE a instagramu ZDE.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


HERNÍ KARTA VELETRHU aneb KDO SI HRAJE OBJEVUJE


Objevte skvělou nabídku našich parterů, se kterými se v okamžiku přenesete do mnoha koutů celého světa a získejte sladkou odměnu.

Hledejte na výstavní ploše HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, expozice našich partnerů a naskenujte na každé expozici jeden herní QR kód. Za 7 bodů obdržíte na stánku Uneeqly (Hala 3, stánek č. 3B03) sladkou odměnu v barvách HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Přejeme vám moře zábavy a dobrou chuť :-)

Jak se zapojit do HRY VELETRHU:

1. Přihlaste se do aplikace Uneeqly (Pokud aplikaci ještě nemáte - nainstalujte ji pomocí níže přiloženého QR kódu)

2. V aplikaci v dolní liště zvolte tlačítko Scanovat QR kód

3. Načtěte mobilním telefonem QR kód na stáncích partnerů veletrhu. Bod se vám automaticky přičte do herní karty. 

4. Po nasbírání 7 herních bodů do hrací karty se vám zobrazí bonusový voucher, kterým se prokážete na stánku Uneeqly a získáte sladkou odměnu

Herní body můžete sbírat u těchto partnerů:

 

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200


Tatra kolem světa 2 zve na veletrh formou upoutávky na TV PRIMA


V pondělí 13. března 2023 poběží na TV PRIMA již šestý díl seriálu, ve kterém Tatra kolem světa 2 bude zvát na veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023!

Upoutávka na šestý díl:

 .

Více o projektu expedice najdete na www.tatrakolemsveta2.cz.

ID_1051_TEMA_NOVINKA_MyAura__400x200 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje